Filtruj (3 products)

Cena

450,00 zł - 555,00 zł

Prysznice Besco

(3 produktów)
i

Szukasz gotowej armatury prysznicowej, której każdy element będzie idealnie do siebie pasował? Prysznice Besco są niezwykle proste do skompletowania! Wystarczy, że wybierzesz kabinę, a znalezienie dedykowanego do niej brodziku będzie tylko formalnością.

Więcej informacji o Prysznice

Prysznice Besco to szeroka gama produktów, które można indywidualnie dopasować do konkretnej łazienki. Wszystkie modele są utrzymane w jednakowym, eleganckim stylu i wpisują się we współczesne trendy wzornicze. Zachowano w nich minimalizm zdobień, jednocześnie dbając o estetyczne wykończenia w kolorze błyszczącego chromu. Na prysznice Besco składają się całe kabiny o różnym kształcie. Dostępne są te półokrągłe, kwadratowe, prostokątne i wielokątne. Nabyć można również same drzwi do kabiny w wersji przesuwnej lub wahadłowej. Parawany nawannowe są natomiast alternatywą dla kabiny i ułatwiają branie prysznica w wannie. W prysznicach Besco zastosowano nowoczesne technologie, które zwiększają komfort ich użytkowania. Systemy niwelowania nierówności ścian wpływają na wygodę i na efekt wizualny uzyskany w łazience. Mocne szkło hartowane wykorzystane w kabinach i drzwiach jest odporne na działanie skrajnych temperatur. Drzwi w prysznicach Besco mają magnetyczne uszczelki, które gwarantują bezawaryjną pracę. Lekko unoszone dla wygodniejszego otwierania, działają cicho i płynnie.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Jaki rodzaj kabiny prysznicowej zamówisz do swojej łazienki? Jeżeli ciągle tego nie wiesz, poznaj typy tej armatury i sprawdź, jaka wersja będzie idealna w Twoim przypadku. Postanowiliśmy przeanalizować specyfikację praktycznie każdego modelu. Dzięki nam uda Ci się wybrać odpowiednią kabinę prysznicową.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Czyszczenie kabiny prysznicowej jest bardzo ważne. Dzięki temu armatura wygląda nieskazitelnie i możesz cieszyć się z codziennej kąpieli. Jak czyścić kabinę, aby jej przypadkiem nie zaszkodzić? Jest kilka sposobów. Poznaj je odrobinę bliżej.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Przedstawiamy idealny zestaw prysznicowy, który skierowany jest głównie do miłośników armatury natryskowej. To propozycja niezwykle ciekawa, skupiająca na sobie uwagę. Jesteśmy pewni, że zaprezentowany sprzęt Cię zainteresuje. To innowacyjny zestaw, który musisz mieć w swojej łazience.