Filtruj (152 products)

Cena

30,00 zł - 4 545,00 zł

Wanny Besco

(154 produktów)
i

Wanna Besco - Szukasz praktycznej, a zarazem stylowej armatury do swojej łazienki? Nowoczesne wanny Besco dają Ci szeroki wybór wzorów i kształtów pasujących do wielu aranżacji. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w nowoczesne technologie.

Więcej informacji o Wanny

Besco - wanny do każdej łazienki

Polskie wanny Besco są dostępne w wersjach o rozmaitych kształtach i wymiarach. Wszystkie wykonano z odporych na uszkodzenia, sprawdzonych materiałów, takich jak akryl sanitarny i Mineral DuraBe. Zapewniają one bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz łatwość pielęgnacji. Różnorodność parametrów sprawia, że klient ma szansę wybrać model optymalnie pasujący do konkretnej łazienki, jej umeblowania i metrażu. Marka proponuje wanny prostokątne, symetryczne oraz asymetryczne, których wybrane modele są przystosowane do wymagań osób o szczególnych potrzebach. Dla dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych doskonałym rozwiązaniem są uchwyty ułatwiające wchodzenie i wychodzenie. Profilowane zagłówki i siedziska to natomiast gwarancja maksymalnego komfortu podczas relaksującej kąpieli. Wanny Besco można również doposażyć w antypoślizgową powłokę BeSafe, która zwiększy bezpieczeństwo kąpieli. Odrębną część oferty stanowią wolnostojące wanny Besco, które zachwycają wykonaniem i odniesieniami do stylu retro. Dzięki różnym wersjom rozmiarowym, doskonale odnajdą się zarówno w tradycyjnej łazience, jak i w przestronnym salonie kąpielowym.

Wanny - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Nadszedł czas wymiany wanny. Na jaki model najlepiej się zdecydować, aby dawał maksymalną wygodę i satysfakcję użytkowania? W tym celu zapoznaj się z kilkoma kluczowymi aspektami, a jesteśmy pewni, że dokonasz właściwego wyboru. Nowa wanna będzie komfortowa i doskonale wpisze się w design wnętrza.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Wybór nowej wanny wcale nie jest taki prosty, jakby mogło się wydawać. Na rynku ofert jest wiele i trudno wyselekcjonować te najlepsze. Usiądź na moment i skup się czego dokładnie potrzebujesz, a podjęcie ostatecznej decyzji będzie o wiele prostsze!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wiesz o tym, że wanny dzielą się na akrylowe oraz stalowe, ale nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak zastosowany do produkcji materiał wpływa na zażywanie kąpieli? Warto poznać kilka informacji na temat tych materiałów, które mogą nieco poszerzyć Twój punkt widzenia.