Obudowy do wanien Besco

(81 produktów)
i

Obudowy Besco to nieodłączny element do wielu modeli wanien. Są wykonane z precyzyjnie wybranych materiałów, czyli z odpornego na uszkodzenia akrylu lub kompozytu sanitarnego. Są to tworzywa bezpieczne, wygodne w użytkowaniu i proste w pielęgnacji.

Więcej informacji o Obudowy do wanien

Obudowy do wanien Besco stanowią niezbędny element pełnego zestawu wannowego, odpowiadając za ochronę samej wanny oraz za jej ostateczny design. Są dostępne w wersjach wykonanych z akrylu lub kompozytu sanitarnego. Oba materiały odznaczają się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Mają też nieprzeciętne walory termoizolacyjne, dzięki czemu długo utrzymują temperaturę wlanej wody. Gładka powierzchnia obudowy do wanien Besco nie tylko pięknie się prezentuje, ale też jest wygodna w pielęgnacji. Nie ma w niej zagłębień ani bruzd, więc łatwo jest zachować czystość oraz maksymalny poziom higieny. Poszczególne obudowy do wanien Besco są kompatybilne z wybranymi modelami, dlatego zaleca się kupowanie ich w kompletach. Oznacza to, że w ofercie producenta znajdują się obudowy o kształcie prostokątnym, symetrycznym i asymetrycznym oraz o gabarytach optymalnie dopasowanych do rozmiarów konkretnych wanien. Do każdej obudowy jest dołączony zestaw instalacyjny pozwalający zamocować obudowę do wanny i do ściany. Montaż obudowy do wanien Besco nie jest skomplikowany, lecz wymaga maksymalnej precyzji, ponieważ nawet niewielkie uchybienia mogą mieć nieprzyjemne konsekwencje w trakcie długoterminowego użytkowania armatury.

Obudowy do wanien - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Wanny z reguły sprzedawane są bez obudowy. Daje nam to pewną swobodę, gdyż możemy wykończyć jej montaż w dowolny dla siebie sposób. Pomysłów na to wykończenie jest bardzo wiele. Z uwagi na szybki, tani i prosty montaż, najczęściej wybieraną opcją są gotowe obudowy. Ich wybór jest na tyle duży, że z łatwością dopasuje się odpowiednią obudowę do własnej wanny. Jakie są jeszcze możliwości? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu. Zapraszamy do lektury!

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Wybór odpowiedniej wanny dla naszej łazienki powinien być dobrze przemyślany. W końcu ma to być miejsce nie tylko dla codziennej higieny, ale także służyć, jako oaza naszego relaksu. Dobrze jest więc dokładnie przeanalizować swoje własne preferencje i szukać produktu, który je spełni, a przynajmniej większość z nich. Jak wybierać i czym się kierować, przeczytasz w naszym artykule, do którego bardzo serdecznie zapraszamy.

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Tak zwana kosmetyka wykończeniowa stanowi znaczenie w ogólnym efekcie, jaki powstanie po zakończeniu remontu łazienki. Wszystko powinno być dokładnie dopracowane. Ogromne znaczenie ma tutaj odpowiedni wybór obudowy do wanny, która, choćby z uwagi na swój rozmiar, pierwsza rzuca się w oczy. Możliwości jest wiele, a te najbardziej popularne to gotowe obudowy z prostym i łatwym montażem. Dowiedz się więcej z naszego artykułu. Zapraszamy!