Wanny prostokątne Besco

(106 produktów)
i

Klasyczne wanny prostokątne BESCO to elegancka i ponadprzeciętnie funkcjonalna armatura, która pasuje do łazienek urządzonych w dowolnym stylu. Dostępność różnych wersji rozmiarowych pozwala dobrać model idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji o Wanny prostokątne

Wanny prostokątne to jeden z najpowszechniejszych typów armatury spotykanej w polskich domach. Marka Besco oferuje je w wyjątkowo eleganckim wydaniu. Dostępne są wanny do uniwersalnego użytku oraz przeznaczone wyłącznie pod zabudowę. Funkcjonalne, bezpieczne i urzekające atrakcyjnym designem wanny prostokątne Besco pasują do wnętrz urządzonych w dowolnym stylu. Są doskonałym dodatkiem do klasycznych aranżacji, lecz nie zaburzają też tych nowocześniejszych. Pomagają w optymalnej organizacji przestrzeni, ponieważ pasują nawet do niewielkich wnęk, które nie nadają się do wstawienia mebli. Ułatwieniem jest szeroki wybór rozmiarów - wanny prostokątne Besco są dostępne w wymiarach od 100 na 70 centymetrów do 190 na 80 centymetrów. Znacznie różnią się też głębokością i pojemnością. Rodzima marka proponuje wyjątkowo komfortowe wanny, które są wyposażone w wygodne oparcia i umożliwiają odpoczynek podczas każdej kąpieli. Część modeli posiada również specjalnie profilowane siedziska oraz uchwyty, które pomagają zachować równowagę podczas wchodzenia i wychodzenia. Za dopłatą można również zdecydować się na prostokątną wannę Besco ze specjalną, antypoślizgową powłoką BeSafe.

Wanny prostokątne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Dowiedz się jaka wanna będzie lepsza do Twojego mieszkania! Pamiętaj, że armatura to nie tylko estetyczna dekoracja, ale wyposażenie, z którego korzystać będziesz każdego dnia. Odpowiednio dobrana wanna pozwoli Ci się maksymalnie zrelaksować po ciężkim dniu pracy. To chwila tylko dla Ciebie.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Co brać pod uwagę w czasie zakupu nowej wanny? Kwestii jest całkiem sporo, więc warto się z nimi zapoznać, aby podjęta decyzja okazała się być strzałem w dziesiątkę. Poszczególne modele znacznie różnią się od siebie, dlatego przyjrzyj się im bliżej przed zakupem i poznaj ich cechy charakterystyczne.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Czy wanna stalowa jest taka sama jak akrylowa? Oba typy armatury posiadają inne zalety oraz inne wady, a podjęta przez Ciebie decyzja powinna być jak najlepsza. Nie każda wanna jest taka sama, nawet jeżeli wyglądają do siebie bliźniaczo podobnie.