Wanny wolnostojące Besco

(77 produktów)
i

Imponujące wyrafinowanym kształtem wanny wolnostojące Besco to propozycja dla wielbicieli klasycznej armatury z nutą nowoczesności. Mnogość wymiarów pozwala dopasować wannę do tradycyjnej łazienki lub przestronnego pokoju kąpielowego.

Więcej informacji o Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące Besco to ukłon polskiego producenta w stronę mody retro. Starodawne pokoje kąpielowe obowiązkowo wyposażone były w tego typu armaturę. W dzisiejszych czasach wanny wolnostojące umożliwiają stworzenie niezwykłej aranżacji w prywatnym mieszkaniu lub w łazience obiektu publicznego, takiego jak hotel czy centrum SPA. Wanny wolnostojące w ofercie Besco można podzielić na te przyścienne i te, które można postawić w dowolnym miejscu łazienki. Poza tym różnią się one między sobą kształtami i gabarytami. Dostępne są zarówno klasyczne modele prostokątne czy owalne, jak i nieregularne. Większość z nich występuje w kilku wersjach rozmiarowych. Gwarancją ich trwałości i odporności na uszkodzenia jest doskonały dobór materiałów produkcyjnych. W zależności od egzemplarza wanny wykonane są z materiału Mineral DuraBe, akrylu lub kompozytu sanitarnego. Część posiada powierzchnię antypoślizgową, która ułatwia utrzymanie równowagi podczas kąpieli. Wszystkie wanny wolnostojące Besco są jednak równie stabilne i bezpieczne w użytkowaniu. Ich rozmaite fasony oraz bogata kolorystyka umożliwiają idealne dopasowanie modelu do wybranego pomieszczenia. Stojące w dowolnym punkcie pomieszczenia wanny Besco nieodłącznie kojarzą się z luksusem. Kąpiel w takich warunkach to prawdziwy relaks.

Wanny wolnostojące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Wanna jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia łazienki, zatem musi być wygodna i wyjątkowa pod każdym względem. Zapewnij sobie relaks w stylowej wannie wolnostojącej.  A jednak zastanawiasz się czy ta wanna będzie odpowiednia do Twojej łazienki? Sprawdź czym się kierować przy zakupach, aby stworzyć idealne miejsce do kąpieli.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Decyzja o tym, czy zainstalować w swojej łazience kabinę prysznicową czy wannę to jeden z kluczowych elementów na etapie planowania aranżacji wnętrza. To często wybór przed możliwością szybkiej kąpieli, a stworzenia komfortowej strefy SPA. Zapoznaj się z proponowanym przez nas  asortymentem, aby zaczerpnąć inspiracji do swojej łazienki.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Akrylowa czy stalowa wanna? Który rodzaj materiału wybrać? A może jednak żeliwna! To uczucia, które będą Ci towarzyszyć przy aranżacji łazienki! Nie daj ponieść się emocjom i skorzystaj z porad ekspertów w naszym sklepie. Przedstawią Ci poszczególne cechy i wartości każdego materiału, aby móc cieszyć się z wanny przez długie lata.