Baterie wannowo - prysznicowe Caro-Caro

(4 produktów)
i

Baterie wannowo - prysznicowe Caro - Caro to doskonałe rozwiązanie dla fanów nowoczesnego designu. Ich oryginalna forma sprawia, że nie sposób oderwać od nich wzroku. Zaopatrzyć możesz się w nie na 123Łazienka.pl.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

W asortymencie naszego sklepu internetowego 123Łazienka.pl znaleźć można bogaty asortyment baterii wannowo - prysznicowych Caro - Caro. To produkty wysokiej jakości, trwałe, odporne na uszkodzenia, łatwe w utrzymaniu w czystości i niezwykle estetyczne. Stanowić mogą one najbardziej wyrazisty element wystroju łazienki. Jednym z dostępnych modeli jest bateria wannowa wolnostojąca Open 1523. To model mosiężny pokryty warstwą połyskującego chromu. Bateria wyposażona jest w kran, słuchawkę prysznicową, węża o długości 150 centymetrów oraz standardowe łącza. Gwarancję sprawnego jej funkcjonowania stanowi wysokiej jakości wkład ceramiczny. Waga baterii to 5,5 kilograma. Nadaje się ona także do ogrzewania gazowego. Produkt jest objęty 10-letnią gwarancją producenta. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Bateria wannowo-prysznicowa to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą rezygnować z prysznica i wanny - współczesny rynek oferuje wiele nowoczesnych modeli, które poza designem i estetyką wykończenia wyróżniają się ponadczasową funkcjonalnością. Który z nich najlepiej sprawdzi się w Twoje łazience? Czy warto zainwestować w termostat i perlator? Odpowiedzi znajdziesz w artykule!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Akcesoria do baterii, czyli dodatkowe półki, uchwyty i przełączniki to elementy, które tworzą w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat oraz znacznie podnoszą komfort i wygodę korzystania z baterii. Urządzając łazienkę nie należy o nich zapominać, ponieważ to dzięki nim codzienna toaleta staje się czystą przyjemnością dla każdego z domowników.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Nowoczesne wnętrza wymagają funkcjonalnych rozwiązań - ogromne znaczenie podczas aranżacji przestrzeni w łazience ma wybór odpowiedniej armatury sanitarnej. Od lat sporym zainteresowaniem cieszą się baterie termostatyczne, których niewątpliwą zaletą jest wygoda podczas użytkowania. Więcej informacji dotyczących budowy i zasad funkcjonowania baterii z termostatem znajdziesz w artykule.