Filtruj (1 product)

Cena

300,00 zł - 315,00 zł

Prysznice Caro-Caro

(1 produkt)
i

Jesteś na etapie urządzania łazienki i chcesz umieścić w niej kabinę? W naszym sklepie internetowym 123Łazienka.pl znajdziesz bogaty wybór wysokiej jakości, estetycznych pryszniców Caro-Caro.

Więcej informacji o Prysznice

Kabina prysznicowa stanowi bardzo dobrą alternatywę dla wanny. Pozwala ona na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca i znaczące obniżenie comiesięcznych rachunków za wodę. Nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl oferuje różnego rodzaju prysznice Caro-Caro, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Przykładem może być ścianka prysznicowa Fox. Ma ona wysokość 190 centymetrów i szerokość. Ścianka wykonana została z wysokiej jakości szkła o grubości 0,6 centymetra. Pokrywa je powłoka Easy Clean, która w znaczący sposób ułatwia utrzymanie produktu w czystości i skutecznie zabezpiecza przed osadzaniem się kamienia. Ścianka wyposażona jest w aluminiowe profile z możliwością regulacji, które gwarantują wysoki komfort użytkowania produktu. Posiada ona także listwę progową uszczelniającą całość. Ścianka może zostać zamontowana z prawej lub lewej strony.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Kabiny prysznicowe dzielą się na kilka podtypów. Wszystkie służą do zażywania kąpieli, jednak zależnie od rodzaju oferują inne doznania i funkcje dodatkowe. Poznaj je wszystkie, a będziesz wiedzieć jaką kabinę prysznicową dobrać do prywatnej łazienki. Nie czekaj!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Zadbaj o kabinę prysznicową w odpowiedni sposób. Musisz skupić się na tym, w jaki sposób i czym ją czyścić. Wówczas armatura posłuży Ci przez naprawdę długi czas, a jej wygląd zawsze będzie reprezentować nieskazitelność. Gdy nie zadbasz o armaturę, może ona ulec przedwczesnemu zniszczeniu i będzie narażona na awarie.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Poznaj idealny zestaw prysznicowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych osób. To propozycja skierowana do fanów armatury natryskowej, którzy nie wyobrażają sobie braku kabiny prysznicowej w swoim mieszkaniu. Zestaw sprawi, że każda kąpiel będzie relaksująca i komfortowa.