Filtruj (1 product)

Cena

285,00 zł - 315,00 zł

Ubikacje i toalety Caro-Caro

(1 produkt)
i

Jednymi z elementów wyposażenia, których nie może zabraknąć w żadnej łazience są ubikacje i toalety Caro-Caro. Bogaty wybór tego typu produktów znaleźć można w naszym sklepie internetowym 123Łazienka.pl.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

Nasz sklep internetowy 123Łazienka.pl oferuje różnego rodzaju ubikacje i toalety Caro-Caro. Różnią się one od siebie zarówno stylistyką, jak i kształtem, wymiarami czy ceną. Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednym z godnych polecenia modeli jest jest zestaw Quaddro, w skład którego, poza miską wiszącą wyposażoną w odpływ poziomy oraz deskę wolnoopadającą, wchodzi również bidet. To niezwykle praktyczny element armatury łazienkowej, który pozwala na wygodne odświeżenie się bez konieczności brania prysznica. Wymiary miski WC oraz bidetu to 55x36x35 centymetrów. Wyprodukowane zostały one z wysokiej jakości, trwałej, odpornej na uszkodzenia, łatwej w utrzymaniu w czystości oraz estetycznej ceramiki w kolorze białym. Zestaw świetnie komponować będzie się z innymi produktami z naszej oferty.

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Zestawy kompaktowe WC są na rynku armatury łazienkowej już od wielu lat, lecz producenci wciąż je ulepszają, sprawiając, że stają się nie tylko bardziej funkcjonalne, ale też oszczędne w użytkowaniu. Odpowiednie systemy spłukiwania pozwalają na mniejsze zużycie wody, a właściwie wyprofilowany kształt miski WC ułatwia jej sprzątanie.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Niewielkie łazienki bez dostępu do okna wymagają szczególnej uwagi przede wszystkim w zakresie właściwej wentylacji, Najnowsze modele stelaży podtynkowych oferują nowoczesne systemy, które można połączyć bezpośrednio z systemem wentylacyjnym, a dostępne wersje do montażu w narożniku, ułatwią właściwą aranżację nawet małego pomieszczenia.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC jest niezbędnym wyposażeniem każdej łazienki. Wybór wśród różnych modeli daje możliwość zastosowania zarówno wersji kompaktowej stojącej, jak i wiszącej, montowanej na ścianie. Dowiedz się, w jaki sposób dobrać odpowiednią toaletę do Twojej łazienki, czym kierować się przy zakupie i jakie są różnice w instalacji tych dwóch rodzajów urządzeń.