Filtruj (8 products)

Cena

75,00 zł - 105,00 zł

Umywalki i zlewy Caro-Caro

(8 produktów)
i

Nieodłącznym elementem wyposażenia każdej łazienki są umywalki i zlewy Caro-Caro. Zaopatrując się w jeden z modeli dostępnych na 123Łazienka.pl można mieć pewność, że posłużą one przez długi czas i będą w pełni niezawodne.

Więcej informacji o Umywalki i zlewy

Oferowane w naszym sklepie internetowym 123Łazienka.pl umywalki i zlewy Caro-Caro to produkty wysokiej jakości, trwałe, estetyczne, odporne na uszkodzenia oraz łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie sposób nie wspomnieć tu również o ich estetycznym wyglądzie. W naszej ofercie znaleźć można rozmaite modele różniące się od siebie między innymi kształtem, wymiarami czy ceną. Godna polecenia jest między innymi umywalka nablatowa 8032A o wymiarach 64x41x12,5 centymetra. Została ona wykonana z wysokiej jakości tworzywa w kolorze białym i posiada owalny kształt. Produkt doskonale komponować będzie się innymi elementami armatury łazienkowej dostępnymi w naszej ofercie takimi, jak chociażby baterie umywalkowe. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z dostępnym asortymentem!

Umywalki i zlewy - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki powinna mieć odpowiedni rozmiar i kształt. Nie może być za mała, by dawać pełen komfort podczas korzystania. Jednak nie może być też zbyt duża, by nie zajmowała cennej przestrzeni. Dowiedz się, jakie modele umywalek najlepiej sprawdzają się do małych łazienek i wybierz dla siebie model, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Zastanawiasz się, czy umywalka nablatowa będzie pasować do Twojej łazienki? To model nowoczesny, który pomoże odmienić wygląd każdego salonu łazienkowego. Jednak jej wygląd to niejedyna zaleta – umywalka nablatowa jest również bardzo praktyczna i zapewnia wysoką wygodę podczas użytkowania. Co jeszcze musisz o niej wiedzieć?

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Wybranie idealnej umywalki nie jest łatwym zadaniem. Na rynku jest tak wiele modeli, że znalezienie, takiej, która spełni wszystkie oczekiwania, jest proste, ale może zająć sporo czasu. Przekonaj się, jaka umywalka będzie pasować do Twojej łazienki dzięki inspiracjom i niezbędnym informacjom na temat kształtów i zastosowaniu poszczególnych modeli.