Filtruj (5 products)

Cena

1 125,00 zł - 1 410,00 zł

Ubikacje i toalety Catalano

(5 produktów)
i

Ubikacje i toalety Catalano to propozycja eleganckiej armatury o prostym designie. Oferowane przez włoską markę miski wiszące i stojące są doskonałym wyborem zarówno do prywatnych mieszkań, jak i do obiektów użyteczności publicznej.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

Włoska firma Catalano to znany i ceniony producent armatury łazienkowej. Jej produkty stanowią fenomenalne połączenie wysokiej jakości wykonania, doskonale dobranych materiałów oraz stylowego, włoskiego wzornictwa. Ubikacje i toalety Catalano to kwintesencja klasycznej elegancji. Ich szeroka oferta pozwala dopasować model do dowolnego wnętrza. Marka proponuje eleganckie miski WC stojące i wiszące. Daje to możliwość wyboru toalety w rozmiarze celującym w przestrzeń, jaką się dysponuje. Wiszące toalety Catalano są przeznaczone do montażu podtynkowego i zmieszczą się nawet w małych łazienkach, z kolei stojące ubikacje Catalano stanowią wybór doskonały do większych pomieszczeń. Ich uzupełnieniem są dopasowane deski sedesowe. Nie brakuje wśród nich wersji wolnoopadających, które chronią przed stłuczeniem i niwelują hałas. Ubikacje i toalety Catalano są wykonane ze sprawdzonych materiałów wykazujących dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i przebarwienia. Mnogość rozmiarów i fasonów pozwala dobrać ten najlepiej odpowiadający indywidualnym potrzebom klienta. Do produktów dołączone są pełne zestawy mocujące. Ubikacje i toalety Catalano można nabyć w dwóch podstawowych wersjach kolorystycznych. Poza klasyczną bielą, dostępna jest także wersja czarna, która szczególnie ciekawie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach.

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Zastosuj w swojej łazience nowoczesne urządzenia kompaktowe WC, które nie tylko będą dobrze spełniały swoją praktyczną funkcję, ale też pozwolą na zaoszczędzenie spłukiwanej wody i tym samym obniżenie kosztów. Poznaj innowacyjne spłuczki i wybierz model odpowiedni dla siebie.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Narożnik w łazience często służy jako miejsce dla szafki. Jeśli jednak chcesz wykorzystać je na toaletę, teraz masz możliwość zakupu nowoczesnych zestawów podtynkowych, które posiadają odpowiednio profilowany zbiornik i świetnie spełnią swoje zadanie, dopasowując się do narożnika. Mała łazienka stanie się ustawna i przestronna, zapewniając pełny dostęp do wszystkich urządzeń.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

W nowoczesnych łazienkach często stosuje się zestawy podtynkowe, jednak nie w każdej przestrzeni można zaaranżować tę wersję toalety. Dlatego stojące kompaktowe zestawy WC nadal cieszą się zaufaniem i zainteresowaniem klientów, a ich nowoczesne wersje zapewniają nie tylko funkcjonalność, ale i oszczędne zużycie wody, potrzebnej do spłukiwania.