Baterie Cersanit

(5 produktów)
i

Baterie Cersanit to polska armatura łazienkowa o nieprzeciętnych parametrach. Ich funkcjonalność zwiększa komfort codziennego użytkowania umywalek, wanien i pryszniców. Atrakcyjne kształty podnoszą estetykę całego wnętrza.

Więcej informacji o Baterie

Polska marka Cersanit dysponuje szeroką ofertą elementów armatury łazienkowej. Jej ważną częścią są baterie Cersanit, których różnorodność pozwala znaleźć klientowi dokładnie taki model, jakiego szuka. Do wyboru są produkty pochodzące z 14 serii wypuszczonych na rynek baterii łazienkowych. Należą do nich modele umywalkowe, natryskowe, wannowo-natryskowe oraz bidetowe. Poszczególne baterie Cersanit różnią się wyglądem, jednak łączy je nowoczesny design i innowacyjna konstrukcja. Powstały z trwałych materiałów, mają solidne, ceramiczne główki i są wykończone profesjonalnym chromowaniem. Dodaje im to elegancji, jednocześnie chroniąc przed zarysowaniami. Zastosowano w nich technologie, które zwiększają komfort użytkowania. Do tego są oszczędne i ekologiczne. Baterie Cersanit są wyposażone w perlatory, które efektywnie regulują strumień, napowietrzając go i ograniczając zużycie wody. Kształty baterii Cersanit różnią się w zależności od serii produktów. Można znaleźć zarówno modele o klasycznej, prostej budowie, jak i te typowo modernistyczne. W kolorystyce dominuje barwa chromu, choć pojawiają się też modele czarne.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Baterie zaliczają się do najważniejszych akcesoriów w łazience. Odpowiadają one za prawidłowe działanie i wygodne korzystanie z kranu. Nowoczesne modele produkowane są z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań, które zwiększają ich funkcjonalność. Perlator gwarantuje oszczędne zużycie wody, zaś termostat służy do regulacji jej temperatury.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Urządzając łazienkę nie wystarczy dobrać odpowiedni sprzęt, ale też drobne dodatki, które zwiększą funkcjonalność pomieszczenia. Zaliczają się do nich akcesoria do baterii umożliwiające wygodne korzystanie z kranu. Aktualnie do wyboru jest mnóstwo zróżnicowanych elementów, takich jak zawory, przełączniki czy uchwyty.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Niezależnie od tego, czy w łazience znajduje się wanna czy prysznic warto zaopatrzyć się w baterie termostatyczne. Odpowiadają one za regulację temperaturą wody, co pozwala dopasować ją do indywidualnych potrzeb. Zapewniają one maksymalną wygodę i bezpieczeństwo podczas codziennej kąpieli. Do wyboru są modele nawannowe lub prysznicowe.