Baterie bidetowe Cersanit

(1 produkt)
i

Coraz częściej pojawiające się w naszych łazienkach bidety wymagają uzupełnienia o dopasowane do nich baterie bidetowe. Nowoczesne wzornictwo i wysoka funkcjonalność to cechy dla nich charakterystyczne. Wśród producentów baterii bidetowych na uwagę zasługuje Cersanit.

Więcej informacji o Baterie bidetowe

Niebanalny design baterii bidetowych Cersanit sprawia, że należą one do baterii często wybieranych przez klientów. Są one wyposażone w niezawodną głowicę ceramiczną z dwustopniową regulacją ułatwiającą kontrolę temperatury i prędkości strumienia wypływającej wody. Dodatkowo komfort i bezpieczeństwo użytkowania podnosi mechanizm ThermoBlock ograniczający temperaturę wody. Ponadto zamontowane w nich perlatory Cersanit Water Save napowietrzające wodę i ograniczające jej strumień, pozwalają na realne obniżenie wysokości rachunków za wodę. Baterie bidetowe Cersanit pokryte są chromowaną warstwą Cersanit Super Shine nadającą jej niesamowitego połysku, jest ona jednocześnie odporna na zarysowania i ścieranie. Elementem integralnym każdej prezentowanej baterii jest korek typu klik-klak. Wszystkie elementy baterii bidetowych firma Cersanit obejmuje 10 letnią gwarancją.

Baterie bidetowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Szukając nowego modelu baterii do prywatnej łazienki skup się na tym, czego dokładnie potrzebujesz. Nowa armatura powinna być przede wszystkim funkcjonalna, ale poza tym swoim designem musi wpisać się w stylistykę wnętrza. Wówczas da Ci maksymalną satysfakcję, a codzienna pielęgnacja będzie przyjemna.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Producenci armatury regularnie wdrażają nowe innowacje oraz proponują klientom ciekawe rozwiązania techniczne. Doskonałym przykładem tego zjawiska są akcesoria do baterii łazienkowych. Poznaj ich specyfikację i dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w tego typu wyposażenie.

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Czy wiesz o tym, że bidet to przydatne rozwiązanie w każdej łazience? Tego typu elementy stają się coraz popularniejsze i trudno się temu dziwić. Zapewniają wysoką ergonomię, są bardzo wygodne, a swoją stylistyką podkreślają design wnętrza.