Baterie umywalkowe Cersanit

(1 produkt)
i

Ręce myjemy co najmniej kilka razy dziennie, warto więc, aby sprzęt w naszej łazience był nie tylko funkcjonalny, ale także elegancki. Umywalka wraz z dopasowaną do niej baterią umywalkową to jeden z niezbędnych elementów każdej łazienki. Na rynku mamy szeroki wybór produktów tego typu.

Więcej informacji o Baterie umywalkowe

Wybierając armaturę do swojej łazienki warto postawić na produkty najlepszych marek, chociażby baterie umywalkowe Cersanit. Ceramiczne głowice zastosowane w produktach tej marki pozwalają na płynną regulację temperatury i siły strumienia wody. Zainstalowane w nich perlatory z funkcją Cersanit Water Save pomagają znacząco obniżyć ilość zużywanej wody, a co za tym idzie zaoszczędzić pieniądze. Chromowane powierzchnie Cersanit Super Shine sprawiają, że bateria pięknie się błyszczy i jest odporna na zarysowania. Część baterii wyposażona jest dodatkowo w mechanizm ThermoBlock ograniczający możliwość przypadkowego oparzenia zbyt gorącą wodą. Jednouchwytowe baterie umywalkowe Cersanit wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, dlatego mogą być uznane także za element dodający łazience szyku, doskonale wkomponowują się w różną stylistykę.

Baterie umywalkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Osoby urządzające łazienkę prędzej czy później staną przed dylematem - jaki model baterii wybrać? Na rynku nie brakuje bowiem armatury wyposażonej w szereg praktycznych funkcji, takich jak perlator, termostat czy ceramiczną głowicę - wybór konkretnej opcji powinien być uzależniony nie tylko od stylu wnętrza, ale również od kilku innych czynników. Jakich? Tego dowiesz się z artykułu!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Akcesoria do baterii to pozornie mało istotne elementy, które w nowoczesnym wnętrzu mogą mieć zasadnicze znaczenie - nie tylko podkreślają styl panujący w pomieszczeniu, ale również znacznie podnoszą bezpieczeństwo i komfort podczas codziennej toalety. Ich obecność w łazience jest więc niezbędna!

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria z termostatem to rozwiązanie, które od lat cieszy się ogromną popularnością wśród wielu użytkowników. Nic w tym dziwnego! Warto jednak przed wyborem konkretnego modelu zapoznać się z zasadami działania termostatu, poznać budowę baterii termostatycznej i dowiedzieć się, jakie ma zalety i wady.