Brodziki Cersanit

(1 produkt)
i

Szukasz trwałego, eleganckiego brodzika prysznicowego? Sprawdź brodziki Cersanit, które mają nieskomplikowane kształty i są dostępne w tradycyjnym, białym kolorze. Proste, precyzyjne wykończenia dodają im atrakcyjności.

Więcej informacji o Brodziki

Brodziki Cersanit zostały wykonane z największą starannością. Wykorzystany do ich produkcji akryl sanitarny sprawia, że są odporne na uszkodzenia i dobrze utrzymują temperaturę wody. Dla dodatkowego wzmocnienia wyłożono je żywicą oraz włóknem szklanym. Brodziki oferowane przez markę Cersanit są wyposażone w dopasowane do każdego modelu syfony. Część brodzików dostępna jest wraz z nóżkami dla stabilniejszego montażu. Cersanit oferuje płytkie i głębokie modele brodzików o kształcie półokrągłym, okrągłym i kwadratowym. Bez problemu można do nich dopasować kabiny prysznicowe wykonane w tym samym kształcie. Dostępność wielu rozmiarów pozwala optymalnie dopasować produkt do metrażu łazienki. Ze względu na łagodne linie wykończeń oraz uniwersalną, białą kolorystykę brodziki Cersanit będą pasować do dowolnej łazienki - nie tylko w prywatnym domu, ale też w obiektach, takich jak siłownie, hotele czy SPA.

Brodziki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Płytki brodzik to doskonała opcja dla osób starszych - codzienne wchodzenie do niego nie sprawia również trudności osobom z ograniczeniami ruchowymi. Z kolei w przypadku rodzin z małymi dziećmi zdecydowanie lepiej sprawdzi się brodzik głęboki, w którym nie tylko umyjesz malucha, ale też zrobisz pranie. Który z nich lepiej sprawdzi się w Twojej łazience?

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Idealny brodzik powinien być nie tylko stylowy, ale przede wszystkim funkcjonalny. A co gdyby połączyć obydwie te cechy? Z pewnością powstanie wtedy odpływ liniowy, który jest doskonałym rozwiązaniem do nowoczesnej łazienki. Zalety i wady ,,prysznica bez brodzika” postaramy się przybliżyć za pośrednictwem artykułu!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Brodzik prostokątny to nie jedyna opcja - na rynku nie brakuje bowiem oryginalnych i zarazem funkcjonalnych rozwiązań, które dedykowane są różnego rodzaju wnętrzom. Jeden z podziałów dzieli brodziki na płytkie i głębokie - obok najpopularniejszych modeli znajdziesz jednak bardziej niestandardowe modele. Przedstawimy Ci kilka z nich!