Meble łazienkowe Cersanit

(151 produktów)
i

Meble łazienkowe Cersanit to szeroka oferta wyposażenia łazienek. Mnogość form, materiałów, kolorów i rozmiarów pozwala skompletować pełne umeblowanie dopasowane do metrażu i do upodobań klienta. Z 123lazienka.pl urządzisz łazienkę swoich marzeń.

Więcej informacji o Meble łazienkowe

Meble łazienkowe Cersanit to polska propozycja urządzenia łazienki w sposób funkcjonalny, a zarazem elegancki. W ofercie znajdują się rozmaite modele szafek i luster. Poszczególne kolekcje utrzymane są w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Dzięki temu można wybrać meble łazienkowe Cersanit pasujące do własnej łazienki. Ważną część oferty stanowią szafki podumywalkowe, które są w pełni przystosowane do wybranych modeli umywalek tego samego producenta. W zależności od wersji mają szuflady lub szafki, w których można schować wiele przedmiotów. Część modeli mebli łazienkowych Cersanit jest wyposażonych w system dotykowego otwierania, co stanowi rewelacyjny pomysł do pomieszczeń o małym metrażu. Marka oferuje także atrakcyjne szafki wiszące, które ułatwiają zorganizowanie miejsca na ręczniki, akcesoria łazienkowe i artykuły higieniczne. Wśród mebli łazienkowych Cersanit nie zabrakło również słupków, czyli wąskich i wysokich szafek, które idealnie nadają się do przechowywania kosmetyków i środków czystości. Są doskonałe do ustawienia w kącie - ich specyficzna forma pozwala zaoszczędzić miejsce w niewielkich łazienkach. Meble łazienkowe Cersanit są wykonane głównie z płyt wiórowych oraz płyt MDF, które wykazują odpowiednią odporność na wilgoć. Występują w wielu wersjach kolorystycznych. Poza popularną bielą można znaleźć szereg produktów niebieskich, szarych, a nawet stylizowanych na drewno. Ponadto wśród mebli łazienkowych Cersanit znajdują się piękne lustra, które wyposażono w praktyczne półki na drobiazgi. Wszystkie meble Cersanit są pokryte specjalną powłoką ułatwiającą ich czyszczenie.

Meble łazienkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Nadszedł czas na wybranie mebli do nowej lub odremontowanej łazienki? Poznaj szafki narożne i ich specyfikację, a także dowiedz się, jaki model będzie najlepszy w Twoim przypadku. Każde pomieszczenie wymaga indywidualnego podejścia, dlatego warto zapoznać się z informacjami na ten temat.

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Szafki łazienkowe dostępne w sklepach internetowych i stacjonarnych różnią się od siebie stylem wykonania, formatem i wzorami. Czy znasz wszystkie typy tego rodzaju mebli? Postanowiliśmy je nieco omówić, aby ułatwić Ci w przyszłości zamówienie odpowiedniej wersji!

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz stylowo zaprojektować łazienkę? Dowiedz się, jak możesz tego dokonać? Omawiamy kilka ciekawych porad, które możesz wdrożyć podczas aranżacji przestrzeni łazienkowej. Pamiętaj jednak, że nowa łazienka powinna nie tylko wyglądać modnie, ale także musi zagwarantować wysoki poziom komfortu w trakcie codziennej pielęgnacji.