Filtruj (6 products)

Cena

60,00 zł - 165,00 zł

Prysznice Cersanit

(6 produktów)
i

Kolekcja pryszniców Cersanit to 6 modeli o eleganckim designie, ale odmiennych parametrach. Zestawy natryskowe składają się ze słuchawek, węży i drążków lub uchwytów. Każdy zestaw jest wyposażony w funkcje podnoszące komfort użytkowania prysznica.

Więcej informacji o Prysznice

Kolekcję pryszniców Cersanit tworzy 6 zestawów natryskowych o atrakcyjnym wyglądzie i wielu praktycznych funkcjach. Każdy komplet składa się z ciekawie profilowanej słuchawki prysznicowej wykończonej silikonem oraz dopasowanego do niej węża i drążka lub wygodnego uchwytu. We wszystkich słuchawkach zastosowano system Easy Clean, który chroni przed osadzaniem się kamienia i ułatwia zachowanie czystości armatury. Większość pryszniców Cersanit jest wyposażonych w kilka opcji strumienia, co gwarantuje przyjemne doznania w postaci deszczu, masażu lub delikatnych baniek. W nowoczesnych prysznicach Cersanit zastosowano też systemy oszczędności wody i technologie napowietrzania strumienia. Możliwa jest regulacja wysokości drążka oraz - w niektórych modelach - kąta nachylenia słuchawki. Prysznice Cersanit mają nowoczesne kształty, które dobrze wkomponowują się w modernistycznie urządzone wnętrza. Wykończenia w kolorze błyszczącego chromu pozwalają bez problemu łączyć je z innymi elementami armatury łazienkowej.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Gdy poznasz wszystkie rodzaje kabin prysznicowych, będziesz wiedzieć, jaki model najlepiej wybrać w Twoim przypadku. Jak się okazuje, typów armatury natryskowej jest bardzo dużo, dlatego warto dowiedzieć się nieco więcej na ich temat. Poszczególne typy kabin różnią się od siebie stylistyką, czy rozmiarami i funkcjami dodatkowymi.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Właściwa pielęgnacja kabiny prysznicowej sprawi, że wyposażenie posłuży Ci przez długi czas bez niespodziewanych awarii. Dodatkowo armatura w każdej sytuacji będzie prezentować się nieskazitelnie. Jak czyścić kabinę, aby cieszyć się z jej piękna? Przygotowaliśmy sporo informacji na ten temat.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Wybierz idealny zestaw prysznicowy, a każda kąpiel będzie maksymalnie wygodna i satysfakcjonująca. Przedstawiamy ciekawe rozwiązanie z zakresu armatury natryskowej, które spodobają się nawet najbardziej wybrednym osobom. Poznaj naszą propozycję!