Ubikacje i toalety Cersanit

(150 produktów)
i

Ubikacje i toalety Cersanit to bogaty wybór kompaktów WC, misek wiszących i stojących, desek sedesowych oraz nowoczesnych toalet myjących. Wszystkie wyróżniają się precyzją wykonania, dopracowanym designem oraz nieprzeciętną trwałością.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

Ubikacje i toalety Cersanit to szeroka grupa produktów, które można podzielić na mniejsze kategorie. Znajdują się tu miski WC przeznaczone do montażu stojącego lub wiszącego, a także dopasowane do nich deski sedesowe, kompakty WC i nowoczesne toalety wyposażone w innowacyjną funkcję mycia. Dla maksymalnej higieny użytkowania armatury ubikacje i toalety Cersanit zostały wyposażone w system CleanOn, który ułatwia czyszczenie. Rezygnacja z wewnętrznego kołnierza dodatkowo zmniejsza skalę zabrudzeń i redukuje ilość bakterii na powierzchni toalety. Do wielu modeli ubikacji i toalet Cersanit dołączono deski wolnoopadające, które są funkcjonalną ochroną przed stłuczeniem armatury, a przy okazji wyciszają odgłos zamykania sedesu. Marka Cersanit w swoich ubikacjach powszechnie używa też desek antybakteryjnych i systemów oszczędnego spłukiwania, które pomagają dbać o środowisko i zmniejszać zużycie wody.

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Wybierając nowe urządzenia do toalety, kierujemy się zarówno ich kształtem, kolorem i formą, jak też innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają na oszczędności i łatwe użytkowanie. Poznaj szczegóły dotyczące kompaktowych zestawów WC, dowiedz się, czym różnią się miski i z jakiego materiału najczęściej są wyprodukowane.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Stelaż podtynkowy do WC pozwala na estetyczne zabudowanie toalety i zawieszenie miski na ścianie. Odpowiednio zainstalowana toaleta może być także połączona bezpośrednio do wentylacji, co zapewni szybkie zasysanie nieprzyjemnych zapachów z łazienki i pozostawi powietrze odświeżone i czyste.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Stojące kompakty WC od wielu lat są wypierane przez zawieszone na ścianach miski, ułatwiające sprzątanie podłogi, estetyczne z zamontowanym w ścianie przyciskiem spłukującym. Zestawy stojące są jednak równie funkcjonalne i na bieżąco unowocześniane, a ich znacznie niższa cena zachęca do zakupu, tych sprawdzonych produktów.