Kompakty WC Cersanit

(32 produktów)
i

Wyposażając toaletę warto postawić na kompleksowe rozwiązania. Zamiast kupować poszczególne elementy osobno, wystarczy wybrać kompakt WC. Te wszystkie niezbędne elementy dopasowane do siebie wystarczy zamontować i gotowe. Na rynku dostępne są różne warianty kompaktów WC, można więc znaleźć coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Kompakty WC

Kompakty WC Cersanit to naprawdę duży wybór kombinacji. Kompakty mogą się różnić zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi lub wykończeniem, jednak kupując produkty tej marki można mieć pewność jakości i stylu. Wśród technologii wykorzystywanych przez markę Cersanit znajdują się rozwiązania, takie jak CleanOn lub powłoka CleanPro, dzięki którym toaleta pozostaje higienicznie czysta. Zastosowano też oszczędny dwu funkcyjny system spłukiwania pozwalający na obniżenie kosztów zużycia wody. Większość kompaktów WC Cersanit wyposażonych jest w wolnoopadające deski sedesowe wykonane z Duroplastu, materiału o właściwościach antybakteryjnych. Muszle toaletowe wchodzące w skład kompaktów pozbawione są kołnierzy, co dodatkowo eliminuje miejsca, w których mogłyby gromadzić się bakterie. W ofercie marki znajdują się także kompakty dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kupując kompakt WC marki Cersanit możesz mieć pewność, że Twoja łazienka zyska nie tylko funkcjonalny, ale także bardzo eleganckie wyposażenie.

Kompakty WC - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Planujesz zakup nowego kompaktu WC? Zależy Ci na produkcie doskonale spełniającym  swoją funkcję? Aby dokonać udanego zakupu, musisz pamiętać o trzech podstawowych sprawach – budowie sedesu oraz o rodzajach spłukiwania i odpływach. Sprawdź koniecznie nasz wpis, w którym przybliżamy wszystkie te najważniejsze informacje.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Podczas remontu łazienki, bądź wymiany armatury na nową, często stajemy przed wieloma dylematami, który produkt lepiej się sprawdzi w naszym wymarzonym wnętrzu. W przypadku misek WC coraz chętniej wybierane są miski wiszące. Jeśli chcesz poznać wady i zalety tych produktów, zapoznaj się z naszym wpisem już dziś!

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

W zależności od wielkości wnętrza łazienki, jej wyposażenie oprócz pięknego designu, powinno doskonale spełniać swoją praktyczną funkcję. Odpowiedni wybór miski WC to dość kłopotliwa sprawa, ale dzięki odpowiednim wskazówkom, zawartym w naszym wpisie, od dziś będzie już tylko samą przyjemnością.