Miski Wc wiszące Cersanit

(9 produktów)
i

Wyposażając komfortową toaletę stajemy przed wyborem odpowiedniej miski toaletowej. Na rynku można spotkać różne typy tych urządzeń, najogólniej dzielą się one na wiszące i stojące. Wiszące pozwalają szybciej i dokładniej sprzątnąć toaletę, ponieważ podłoga pod nimi jest wygodnie dostępna. Z racji braku postumentu robią też wrażenie lekkich, dzięki czemu dobrze wyglądają nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Więcej informacji o Miski Wc wiszące

Rynek armatury sanitarnej jest dość szeroki, warto więc skupiać się jedynie na sprawdzonych markach. Takich jak uznany od lat Cersanit, produkujący między innymi miski wiszące WC. W zależności od indywidualnych preferencji można nabyć miski owalne bądź prostokątne, wszystkie wykonane są z wytrzymałej ceramiki sanitarnej.Wyjątkowa biel Cersanit White połączona została z nowoczesnym designem dając naprawę eleganckie miski wiszące WC. Cersanit jest marką innowacyjną, wprowadza do swoich produktów szereg rozwiązań mających na celu podniesienie komfortu i higieny użytkowania. Warto wymienić na przykład powłokę CleanPro zastosowaną do wykończenia wielu misek, mającą na celu zapobieżenie osadzania się kamienia i osadów. Podobne zadanie ma system CleanOn czyli konstrukcja miski wiszącej WC pozbawionej wewnętrznego kołnierza, pod którym mogą gromadzić się osady i bakterie.. Do większości misek dołączone są wolnoopadające deski wykonane z Duroplastu, materiału antybakteryjnego odpornego na żółknięcie. Wybierając miskę wiszącą WC Cersanit masz gwarancję, że kupujesz sprzęt niezawodny, solidnie wykonany i zaprojektowany z klasą.

Miski Wc wiszące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Funkcjonalna miska WC to taka, która swoim designem pasuje do stylistyki wnętrza, a dodatkowo zapewnia maksymalny komfort w trakcie użytkowania. Pamiętaj, że gdy połączysz te dwie kwestie, Twoja nowa armatura zapewni Ci pełną satysfakcję. Możesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonalnych misek WC na naszym blogu.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami nasi klienci nie wiedzą, na jaki typ armatury się wybrać. Świetnym tego przykładem są miski WC dzielące się na wersje stojące oraz wiszące. Jaki rodzaj będzie lepszy i dlaczego? Na te pytania udzieliliśmy odpowiedzi, aby każdy mógł znaleźć armaturę na miarę własnych wymagań.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Innowacyjne technologie wdrażane przez producentów armatury zmieniają świat. Miski WC, w których wykorzystano rewolucyjne rozwiązania, cieszą się niezwykle dużą popularnością. Zapewniają oszczędność wody, wysoki poziom komfortu oraz ciekawą stylistykę.