Półpostumenty Cersanit

(4 produktów)
i

Urządzając nowoczesną łazienkę stawiamy przede wszystkim na produkty wysokiej jakości, pozwalające na stworzenie komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni. Półpostument jest tym elementem, który znacząco podnosi estetykę łazienki. Zasłania przyłącze umywalki stanowiąc jednocześnie jej stabilną podstawę.

Więcej informacji o Półpostumenty

W sklepie 123lazienka.pl można nabyć akcesoria sanitarne wielu znanych marek, w tym półpostumenty Cersanit. Decydując się na zamontowanie wiszącej umywalki lub zlewu mamy do wyboru pozostawienie widocznej instalacji przyłączowej i rur odpływowych lub ukrycie jej przy użyciu półpostumentu. To drugie wyjście jest zdecydowanie lepsze, dzięki niemu łazienka będzie nie tylko ładniejsza, ale łatwiej będzie utrzymać w niej porządek. Kurz i pajęczyny nie będą miały gdzie osiadać. Półpostumenty marki Cersanit wykonane są z trwałej ceramiki sanitarnej w klasycznymi śnieżnobiałym kolorze. Zaokrąglone kształty wprowadzają do pomieszczenia harmonię, a czysta biel idealnie dopasuje się do każdej stylizacji. Półpostumenty montowane są bezpośrednio do ściany przy użyciu śrub montażowych sprzedawanych wraz z zestawem. Dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Półpostumenty - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Małe łazienki także potrzebują umywalek! Jakie będą najlepsze i na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Dowiedz się więcej na ten temat, a przekonasz się, że mała łazienka wcale nie jest problemem! Aktualnie rynek armatury jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Co warto wiedzieć na temat umywalek nablatowych? Zwróć uwagę na ich wykonanie, design oraz estetykę. Przy okazji nie zapominaj także o względach ergonomicznych. Pamiętaj, że umywalka nablatowa powinna być przede wszystkim komfortowa i trwała. Specjalnie dla Ciebie poruszyliśmy tę kwestię w obszernym artykule!

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Umywalki wykonane w nieszablonowych kształtach przykuwają wzrok i stają się pragnieniem coraz większej ilości osób. Postanowiliśmy przedstawić kilka inspiracji związanych z tym typem armatury. Dzięki nam możesz pobudzić swoją wyobraźnię i uruchomić kreatywne myślenie, aby następnie stworzyć w łazience unikalną stylizację.