Umywalki Cersanit

(74 produktów)
i

Szukasz armatury o uniwersalnym designie i wysokiej funkcjonalności? Umywalki Cersanit to bogata oferta modeli o odmiennych parametrach. Różne kształty, rozmiary i opcje montażu pozwolą Ci wybrać dokładnie taką, jakiej potrzebujesz do swojej łazienki.

Więcej informacji o Umywalki

Polska firma Cersanit to producent wysokiej jakości armatury łazienkowej, która wyróżnia się doskonałą trwałością i prostymi, uniwersalnymi fasonami. Umywalki Cersanit są produkowane z precyzyjnie wybranych materiałów. Ceramika zapewnia odporność na pękanie, a konglomerat chroni przed plamami i trwałym zabarwieniem. Praktyczne fasony rodzimej armatury można atrakcyjnie dopasować do dowolnego pomieszczenia. W ofercie marki dostępne są umywalki Cersanit wiszące, meblowe i nablatowe. Występują również wersje narożne. Poszczególne umywalki wytwarzane są w różnych rozmiarach, dzięki czemu wybrany model można dopasować do indywidualnych wymagań. Pomaga w tym także wielość kształtów. Cersanit proponuje klasyczne umywalki o owalnych lub nieregularnych formach oraz bardziej nowoczesne modele prostokątne i okrągłe. Firma dba nie tylko o estetyczne profilowanie, ale też o dopracowane wykończenia swoich produktów. Powierzchnie umywalek Cersanit są szkliwione, co ułatwia ich czyszczenie i pozwala dłużej cieszyć się ich śnieżnobiałą barwą.

Umywalki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Urządzenie małej łazienki może okazać się problematyczne. Trzeba pomieścić w niej wszystkie niezbędne akcesoria, meble i przede wszystkim armaturę łazienkową. Jednym z elementów niezbędnych w każdej łazience, jest umywalka. Jaki model umywalki najlepiej wybrać do salonu łazienkowego o małym metrażu? Przekonaj się razem z nami, że jest to możliwe i proste!

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Chcesz w swojej łazience umieścić umywalkę nablatową? To dobra decyzja, jeśli salon łazienkowy urządzony jest w nowoczesnym i ekskluzywnym stylu. Umywalki nablatowe doskonale sprawdzają się również do klasycznych łazienek. Jednak zanim zdecydujesz się na jej zakup, przekonaj się, co koniecznie musisz wiedzieć o tym modelu armatury łazienkowej.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Szukasz inspiracji i podpowiedzi, jak urządzić łazienkę, by była stylowa i praktyczna jednocześnie? Zapoznaj się z naszymi poradami, które przygotowaliśmy specjalnie dla każdego, kto chce rozpocząć remont lub planuje urządzać łazienkę. Przekonaj się, jaka umywalka będzie najlepszym wyborem i jakie jest jej zastosowanie.