Wanny Cersanit

(112 produktów)
i

Atrakcyjne kształty, praktyczne rozwiązania oraz wieloletnia trwałość to główne zalety wyróżniające wanny Cersanit. Polski producent armatury łazienkowej oferuje modele wanien różnego typu. Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów na pewno uda Ci się znaleźć wannę idealną do swojej łazienki.

Więcej informacji o Wanny

Cersanit to polska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy armatury łazienkowej. Znaczną część jej bogatej oferty stanowią akrylowe wanny Cersanit, których różnorodność pozwala wybrać model odpowiedni do każdej łazienki. Wśród licznych kolekcji pojawiają się wanny prostokątne, symetryczne, asymetryczne i narożne o wielu kształtach i rozmiarach. Dostępne są modele z odpływami centralnymi i bocznymi. Bogaty asortyment sprawia, że armatura Cersanit sprawdzi się zarówno w prywatnych domach, jak i w obiektach publicznych. Akryl sanitarny wykorzystywany do produkcji wanien Cersanit jest lekki, niepodatny na korozję ani negatywne działanie środków chemicznych. To istotne ułatwienie w pielęgnacji armatury. Materiał wykazuje także wysoką termoizolacyjność, dzięki czemu długo utrzymuje temperaturę wlanej wody. Niekwestionowaną zaletą jest trwałość konstrukcji - wanny Cersanit są tworzone poprzez odlewanie, co gwarantuje ich nieprzeciętną stabilność. Za ich sztywność i odporność na uszkodzenia odpowiada również wzmocnienie powierzchni w postaci żywicy polimerowej oraz mocnego włókna szklanego. Niektóre wanny Cersanit są wyposażone w dodatkowe nóżki o regulowanej wysokości.

Wanny - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Na pytanie dotyczące wyboru armatury trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć, ale istnieje szereg zaleceń i wytycznych, które z pewnością pomogą Ci dokonać słusznego wyboru. Po ich zastosowaniu otrzymasz wannę komfortową i bezpieczną, a przy tym dopasowaną do designu wnętrza.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Jakie aspekty są najważniejsze podczas wybierania nowej wanny i dlaczego? Wbrew powszechnej opinii wybór nowej armatury wcale nie jest taki prosty. Szczególnie dlatego, że oferta poszczególnych producentów jest bardzo szeroka. Nowa wanna ma przecież pasować do Twoich wymagań i powinna dać Ci satysfakcję.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Zastanawiasz się nad nową armaturą do łazienki, ale nie wiesz co będzie lepsze: wanna akrylowa czy model zaprojektowany ze stali. Skup się na najważniejszych cechach charakterystycznych przedstawionych materiałów i dowiedz się jak wpływają one na użytkowanie wanny, a Twój wybór stanie się nieco prostszy!