Obudowy do wanien Cersanit

(10 produktów)
i

Lubisz długie kąpiele i szukasz sposobu na ciekawą aranżację łazienki? Spróbuj skorzystać z obudowy do wanien oferowanej przez Cersanit. Szereg modeli w różnych kolorach pozwoli szybko odmienić charakter łazienki, czyniąc ją bardziej przytulną.

Więcej informacji o Obudowy do wanien

Obudowy do wanien Cersanit to rewelacyjny pomysł na rewolucję w Twojej łazience. Panele czołowe i boczne mogą zupełnie odmienić dotychczasową aranżację. Wiele zależy od ich barwy, tekstury oraz funkcjonalności. Standardowe, białe panele jedynie zakrywają armaturę, wprowadzając do wnętrza harmonię. Modele ze wzorami i ciekawym profilowaniem staną się subtelną ozdobą. Kolorowe obudowy do wanien Cersanit sprawią natomiast, że wanna będzie w mniejszym stopniu widoczna. Design paneli przykuje uwagę, stając się głównym elementem wystroju. Wybierając obudowy do wanien Cersanit ze schowkiem, można uzyskać dodatkową przestrzeń do wykorzystania na przechowywanie akcesoriów lub kosmetyków. W ofercie polskiego producenta znajdują się obudowy do wanien Cersanit, które pokryto antybakteryjną powłoką zwiększającą higienę i bezpieczeństwo kąpieli.

Obudowy do wanien - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Wanna to nie tylko narzędzie do kąpieli. To nasze domowe, osobiste źródło relaksu, dzięki któremu zmyjemy trudy dnia i naładujemy baterie na kolejny dzień pełen wyzwań. Dlatego właśnie wybór odpowiedniej wanny jest tak bardzo istotny. Jej obecność w łazience ma dopełniać aranżację, a w trakcie kąpieli dawać 100% odprężenia i relaksu. Przeczytaj nasz artykuł i zobacz, jak wybrać odpowiednią dla siebie wannę, oraz jak ją obudować, by wyglądała pięknie.

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Na obudowę wanny w łazience jest wiele możliwości i pomysłów. Wszystko zależy od naszych preferencji, aranżacji łazienki, a także zasobności portfela. Ogromną popularnością cieszą się gotowe obudowy, których montaż należy do prostych i szybkich, a także nie obciąża budżetu. Można również pomyśleć o bardziej wyrafinowanych, choć z pewnością droższych rozwiązaniach. Zapraszamy do naszego artykułu.

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Ponieważ wanna jest elementem wyposażenia łazienki, więc powinna być idealna i doskonale wykończona. Od tego zależy nie tylko cały wygląd pomieszczenia, ale również nasz komfort podczas kąpieli. Wanna to nasze miejsce odprężenia, które nie powinno być zakłócone jej nieestetycznym wyglądem. Jak zatem obudować ten element, by był przyjemny dla oka? Dowiesz się wszystkiego z naszego artykułu.