Baterie - akcesoria Deante

(3 produktów)
i

Urządzając przestrzeń łazienkową, oprócz estetycznych i nowoczesnych baterii, niezbędne będą również akcesoria Deante. Decydując się na prezentowane produkty, stawiasz na funkcjonalność i mniejsze zużycie wody, które będzie miało realne odzwierciedlenie w comiesięcznych oszczędnościach.

Więcej informacji o Baterie - akcesoria

W naszym sklepie znajdziesz zarówno zaawansowany technologicznie aerator start/stop, który łatwo uruchamia się za pomocą jednego dotknięcia. Produkt w znaczny sposób ograniczy zużycie wody oraz zminimalizuje ryzyko rozwoju bakterii, dzięki braku konieczności dotykania dźwigni. Wyrób pochodzący od cenionego producenta wykazuje dużą odporność na osadzanie się kamienia oraz pozwala na zaoszczędzenie wody w granicy 48% w stosunku do zwykłego modelu. Podczas wymiany niezbędny może okazać się klucz do aeratorów M24/28 i osłonki do nakrętek, dzięki którym ochronisz chromowane powierzchnie i znacznie sprawniej pójdzie proces bezpiecznego demontażu i montażu aeratora. W kolekcji akcesoriów Deante do baterii znajdziesz również zawór kątowy do baterii oraz niezawodny aerator dwufunkcyjny na elastycznym wężyku. Największą popularnością cieszy się jednak reduktor przepływu wody, który pozwala na zaoszczędzenie jej nawet do 70%. Strumień wody może być regulowany przez przekręcenie korpusu, a sam reduktor należy umieścić między wężem natryskowym a słuchawką, lub baterią a wężem natryskowym. Postaw na nowoczesną aranżację łazienki, która posłuży Ci przez długie lata.

Baterie - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Ważnym elementem każdej nowoczesnej łazienki są odpowiednio dopasowane dodatki do urządzeń sanitarnych. Do takich elementów wyposażenia zaliczają się nowoczesne baterie odpowiadające za prawidłowe działanie i wygodne użytkowanie kranu. Poza estetycznym wyglądem charakteryzują się solidną konstrukcją oraz innowacyjnymi technologiami.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Nowoczesna aranżacja łazienki składa się z kilku istotnych elementów. Duże znaczenie ma stylowe wykończenie, ale też solidne wyposażenie zapewniające komfortowe warunki w pomieszczeniu. Do tego typu elementów zaliczyć można akcesoria do baterii, w tym uchwyty, zawory i przełączniki. Gwarantują one prawidłowe działanie urządzeń sanitarnych.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Poszukując funkcjonalnych elementów wyposażenia do nowoczesnej łazienki warto zdecydować się na baterie termostatyczne. To innowacyjne rozwiązanie zwiększające wygodę korzystania z urządzeń sanitarnych, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas codziennej higieny.