Elementy podtynkowe do baterii Deante

(1 produkt)
i

Łazienka to miejsce, które powinno być dopasowane do potrzeb domowników. Chcąc zachować maksymalną funkcjonalność podczas instalacji armatury łazienkowej, warto zaopatrzyć się w elementy podtynkowe do baterii od marki Deante.

Więcej informacji o Elementy podtynkowe do baterii

Prezentowane w naszym sklepie elementy podtynkowe do baterii Deante to niezastąpione wyposażenie każdej łazienki. Boxy występują w wersji termostatycznej oraz mieszaczowej i są przeznaczone do montażu w ścianach murowanych i ściankach kartonowo-gipsowych. Niezwykle istotny jest 3-funkcyjny przełącznik natrysku umożliwiający w zależności od modelu blokadę na wybranej funkcji oraz regulację przepływu wody. Nasze propozycje to przede wszystkim komfort i ogromna swoboda aranżacyjna nastawiona na funkcjonalność. Wybierając elementy podtynkowe do baterii Deante decydujesz się na doskonałą grupę akustyczną oraz świetną klasę przepływu, która zapewni optymalne ciśnienie generowanej z natrysku wody. Warto zwrócić również uwagę na centralny mieszacz termostatyczny, który pozwala na podłączenie do 4 baterii natryskowych lub 4 baterii umywalkowych. Istnieje możliwość zestawiania proponowanych boxów ze słuchawkami, wylewkami lub głowicami. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z pracownikami 123lazienka.pl.

Elementy podtynkowe do baterii - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Wśród najbardziej popularnych kolorów baterii prysznicowych podtynkowych z pewnością znaleźć można chrom, biel, czerń oraz miedź antyczną. Oprócz barwy niezwykle ważny jest także kształt oraz funkcjonalność armatury. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań oraz jakie rozwiązania są aktualnie na topie.

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Chcesz zadbać o potrzeby swoje i całej rodziny? Zdecyduj się na baterię prysznicową z termostatem. Dzięki niej podczas każdej kąpieli będziesz mieć dokładnie taką temperaturę wody, jaką lubisz a Twoi bliscy będą zawsze bezpieczni. Postaw na komfort codziennej kąpieli, ponadprzeciętną estetykę i zaspokojenie własnych potrzeb.

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Jednym z największych wyzwań, jakie stoją przed właścicielami mieszkania jest remont łazienki. Wśród wielu decyzji, jakie należy podjąć jest również ta dotycząca baterii łazienkowej. Jaki rodzaj głowicy wybrać? Czy model z perlatorem jest dobrym pomysłem? Sprawdź, w co warto zainwestować, a jakie elementy nie sprawdzą się w Twoim wnętrzu!