Brodziki Deante

(30 produktów)
i

Można wprawdzie korzystać z prysznica stojąc bezpośrednio na podłodze, ale jednak dużo wygodniej i higieniczniej jest używać do tego celu brodzika. W zależności od osobistych preferencji i wielkości łazienki można zainstalować brodzik prostokątny lub zaokrąglony w kształcie ¼ koła.

Więcej informacji o Brodziki

W ofercie sklepu 123lazienk.pl dostępny jest szeroki wybór brodzików prysznicowych, w tym brodziki Deante. Wykonane są z białego akrylu sanitarnego odpornego na zarysowania i żółknięcie. Niektóre z modeli mają na dnie występy przeciwpoślizgowe poprawiające bezpieczeństwo kąpieli, pozostałe mają gładkie dno. Są one dostosowane do zabudowy na poziomie podłogi, bezpośrednio na wylewce oraz na podparciu materiałem konstrukcyjnym. Brodziki Deante dostępne są w standardowej głębokości, ale mamy także brodziki ultra płaskie o głębokości 30 milimetrów oraz głębokie na 280 milimetrów. Wszystkie wyposażone są w otwory odpływowe przystosowane do montażu syfonów o średnicy 52 milimetrów. Marka Deante stosuje zaawansowane rozwiązania technologiczne zapewniają najwyższą jakość wykonania. Nowoczesny design brodzików Deante sprawia, że będą one prawdziwą ozdobą Twojej łazienki.

Brodziki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Podczas remontu łazienki może pojawić się wiele problemów - jednym z nich jest wybór odpowiedniego brodzika, który spełni oczekiwania każdego z członków rodziny. Na rynku nie brakuje funkcjonalnych rozwiązań - najpopularniejsze są brodziki płytkie i głębokie. Każdy z prezentowanych wariantów ma jednak swoje wady i zalety - przeczytasz o nich w naszym artykule!

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Prysznic bez brodzika? Czy to na pewno dobre rozwiązanie? To pytanie zadaje sobie wiele osób planujących remont łazienki - odpływ liniowy z roku na rok cieszy się jednak coraz większą popularnością, szczególnie wśród osób urządzających nowe wnętrze. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Odpowiedzi na to pytanie szukaj w tekście!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Znudził Ci się już klasyczny, prostokątny brodzik i szukasz czegoś bardziej nowoczesnego? A może potrzebujesz armatury przystosowanej dla osób starszych lub małych dzieci? Na rynku znajdziesz wiele rodzajów brodzików, w tym modele płytkie i głębokie - o tych najbardziej popularnych przeczytasz w artykule!