Kuchnia Deante

(74 produktów)
i

Jednym z najważniejszych elementów niezbędnych we współczesnej kuchni są funkcjonalne zlewozmywaki. W sklepie 123lazienka.pl znajdziesz szeroki wybór zlewozmywków. Na szczególną uwagę zasługuje oferta marki Deante. Wysoka jakość idzie tu w parze z niepowtarzalnym stylem.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Kuchnia

Oryginalna kolorystyka sprzętów do kuchni Deante sprawia, że bez trudu stworzymy niepowtarzalne wnętrze. Mamy do wyboru zlewozmywaki w kolorze grafitowym, piaskowym, szary metalik, a także w klasycznej bieli. Są one wykonane z materiałów odpornych na uderzenia, przebarwienia oraz szok termiczny. Do wyboru są zlewozmywaki granitowe, stalowe lub ceramiczne. Szczególnie interesujące są zlewozmywaki granitowe dostępne w kształcie prostokątnym lub okrągłym. W zależności od potrzeb i wielkości kuchni możemy zamontować zlewozmywaki jedno-, dwu- lub półtorakomorowe, wyposażone w ociekacz lub bez niego. Ociekacze można montować po prawej lub lewej stronie. Różnią się też sposobem miejsca instalacji - nablatowe lub wpuszczane w blat. Większość z prezentowanych zlewozmywaków przystosowanych jest do współpracy z jednootworową baterią zlewozmywakową. W kategorii kuchnie Deante znajdziesz rozwiązania idealnie dopasowane do twoich potrzeb, dzięki nim stworzysz niepowtarzalne i funkcjonalne wnętrze.

Kuchnia - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Szykujesz się do remontu? Zadbaj o odpowiedni plan działania i spróbuj wyeliminować ryzyko pojawienia się wszystkich nieprzyjemnych sytuacji. Poznaj trzy zasady, dzięki którym doskonale przygotujesz się do tego przedsięwzięcia i nie dasz się zaskoczyć żadnym nieplanowanym problemom. Jesteśmy z Tobą!

Który producent najlepszy?

Który producent najlepszy?

Dobra kabina prysznicowa powinna odznaczać się wytrzymałością. Ważne, aby produkt, który nas interesuje, nie tylko spełniał dobrze swoją funkcję, ale również zaspokajał wszystkie potrzeby. Na rynku znajdziemy zarówno prysznice polskich producentów, jak i zagranicznych. Sprawdź, który tworzy produkty idealne dla Ciebie.

W jaki sposób oszczędzać wodę i być eko?

W jaki sposób oszczędzać wodę i być eko?

Obecnie bycie eko to nie tylko moda, ale również i obowiązek każdego człowieka. Wielu producentów coraz częściej daje do tego odpowiednie możliwości. Warto zadbać nie tylko o swoje pieniądze, ale przede wszystkim o planetę. Sprawdź, co możesz zrobić, by zacząć oszczędzać wodę!