Prysznice Deante

(125 produktów)
i

Wśród produktów niezbędnych do wyposażenia łazienki znajdują się między innymi kabiny prysznicowe oraz zestawy natryskowe. Niezwykle duży wybór akcesoriów związanych z prysznicem ma w swojej ofercie marka Deante. Znajdziesz je na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Prysznice

Prysznice Deante czyli kompleksowe rozwiązania dla Twojej łazienki. W zależności od wielkości łazienki klienci mogą zainwestować w kabiny prysznicowe, prostokątne lub półokrągłe, i pasujące do nich baterie prysznicowe. Alternatywnym rozwiązaniem są drzwi prysznicowe mogące wraz z wnęką łazienkową zastąpić kabinę. W kategorii prysznice Deante mamy do wyboru szereg słuchawek natryskowych wyposażonych w różnorodne funkcje, oprócz tego są tu funkcjonalne głowice prysznicowe różnej wielkości i deszczownice. Można je kupić osobno lub jako gotowe zestawy natryskowe. Słuchawki prysznicowe zostały wyposażone w system anti-calc zapobiegający gromadzeniu się kamienia co znacząco wydłuża ich żywotność. Kolejnymi elementami w tej kategorii są wylewki wannowe oraz różnego rodzaju drążki i uchwyty prysznicowe. Produkty z kategorii prysznice Deante zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do współczesnych łazienek, chociażby dlatego pokrywa warstwa błyszczącego chromu dodającego elegancji każdemu pomieszczeniu.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Jaki rodzaje kabin prysznicowych wyróżniamy? Poznaj je wszystkie, aby następnie do prywatnej łazienki zamówić odpowiedni model, który wpisze się w Twoje wymagania. Dzięki nam uda Ci się wybrać kabinę, która będzie maksymalnie wygodna, a przy tym stylowa i oryginalna.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Czyszczenie armatury jest niezwykle ważne, zasada ta tyczy się również kabin prysznicowych. Sprawdź, jak możesz odpowiednio zadbać o powierzchnię tego typu wyposażenia, aby sprzęt mógł posłużyć Ci jak najdłużej. Dodatkowo odpowiednio zadbana kabina prezentuje się estetycznie i zwróci na siebie uwagę!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Jeżeli masz wysokie wymagania co do zamawianego wyposażenia i chcesz mieć w swojej łazience najwyższej klasy sprzęt, to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. To idealny zestaw prysznicowy skierowany do miłośników armatury natryskowej. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja Cię zainteresuje.