Kabiny prysznicowe Deante

(2 produktów)
i

Kabiny prysznicowe to doskonała propozycja dla osób, które poszukują gotowych rozwiązań. Umożliwiają szybkie wykończenie natrysku w łazience bez konieczności korzystania z pomocy fachowca. Dzięki dużej dostępności rozmaitych modeli z łatwością można znaleźć idealną propozycję dostosowaną do potrzeb.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe Deante to świetna alternatywa dla ścianek prysznicowych przeznaczonych do samodzielnego montażu. Zaprojektowano z myślą, aby można było łatwo i szybko wyposażyć łazienkę w gotowy natrysk. Wykonane są z niezwykle wytrzymałego i w pełni bezpiecznego w użytkowaniu szkła hartowanego o różnej grubości w zależności od modelu. Całość wykończono chromowanymi elementami, co sprawia, że kabiny prysznicowe są w pełni odporne na niekorzystne czynniki, takie jak wilgoć czy detergenty. Ze względu na dużą dostępność rozmaitych rozmiarów każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dostosowane do metrażu łazienki. Dużą zaletą kabin prysznicowych producenta Deante jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań zwiększających wygodę użytkowania. Zalicza się do nich profil wyrównujący U niwelujący wszelkiego rodzaju nierówności ścian, szerokie wejście czy wyjątkowo ciche zamknięcie. Niektóre modele opierają się na specjalnej konstrukcji zaprojektowanej do niewielkich łazienek, w których liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Kabiny prysznicowe Deante różnią się od siebie pod względem sposobu otwierania drzwi czy montażu. Niektóre propozycje wyposażono w przesuwne drzwi, zaś inne w uchylne. Większość z nich może być instalowana zarówno z brodzikiem, jak i bez.

Poszukując wysokiej jakości elementów potrzebnych do montażu natrysku warto skorzystać z bogatej oferty naszego sklepu internetowego. Znajdują się tam wysokiej klasy kabiny prysznicowe Deante, które stworzono z uwzględnieniem wysokich walorów estetycznych. Ze względu na prosty design świetnie komponują się z nowoczesnymi aranżacjami łazienek. Do wyboru są rozmaite propozycje różniące się pod względem kształtu czy rodzaju i kolory szkła. Wśród nich dostępne są zarówno zaokrąglone, jak i kwadratowe modele z transparentną lub szronioną szybą, co umożliwia dostosowanie rozwiązania do wystroju wnętrz.

Kabiny prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Przy wyborze kabiny prysznicowej nie wystarczy zwrócić uwagi jedynie na jej wymiary i kształt. Istotnym czynnikiem jest także materiał, z jakiego została wykonana kabina. Obecnie na rynku dostępne są między innymi tańsze modele z szybami wykonanymi z tworzywa, ale także wersje z mocnego szkła hartowanego oraz barwionego.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Wybór kabiny prysznicowej zamiast wanny to nie tylko oszczędność pieniędzy wynikająca z mniejszego zużycia wody. To również idealne rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za kąpielami, a także dla osób starszych i niepełnosprawnych. Kabina prysznicowa doskonale sprawdzi się również w łazienkach o małym metrażu.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Montaż kabiny prysznicowej to praca, która wymaga postępowania zgodnie z dołączoną do produktu instrukcją. Składają się na nią działania początkowe, zaawansowane oraz końcowe. Wiele osób decyduje się na samodzielny montaż i nie ma z tym żadnych problemów. Jeśli jednak tego typu prace w naszym przypadku z reguły kończą się fiaskiem, warto zlecić je specjaliście.