Odpływy liniowe Deante

(0 produktów)
i

Odpływy liniowe to nowoczesne akcesoria umożliwiające instalację prysznica bez brodzika. Skutecznie chronią podłogę łazienki przed zalaniem. Istnieje możliwość zamontowania ich w dowolnym miejscu na podłodze, ścianie lub przy linii brzegu kabiny prysznicowej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Odpływy liniowe

W aranżacjach łazienek coraz częściej zauważyć można nowoczesne kabiny prysznicowe bez brodzika, które są niezwykle praktyczne, a przy tym prezentują się designersko. W celu instalacji tego typu natrysku doskonale sprawdzą się odpływy liniowe Deante. Zostały zaprojektowane z uwzględnieniem innowacyjnych rozwiązań zwiększających zarówno walory użytkowe, jak i estetyczne. Ze względu na wyposażenie w specjalne otwory w ściankach maskownicy skutecznie i szybko odprowadzają wodę. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, charakteryzujących się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia czy rdzewienie. Odpływy liniowe Deante dostępne są w kilku wersjach odróżniających się pod względem montażu. Wśród nich znajdują się zarówno odpływy liniowe do instalacji pod płytkami, jak i ściany w rozmaitych rozmiarach, co sprawia, że każdy klient może znaleźć odpowiednią propozycję dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Modele dostępne w ofercie można dodatkowo dopasować wedle własnego uznania korzystając z wbudowanej regulacji głębokości lub wysokości osadzenia. Do każdego odpływu liniowego dołączono niezbędne elementy montażowe umożliwiające poziomowanie czy zdejmowanie rusztu, a także syfon.

Dużą zaletą odpływów liniowych Deante jest prosty, a przy tym wyjątkowo estetyczny design, który świetnie komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Dostępne są zarówno klasyczne propozycje w srebrnym lub szarym kolorze z niewielkim otworem, a także z otworami na kształt wzoru.

Odpływy liniowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Odpływ liniowy w prysznicu bez brodzika można dobrać tak, aby wyglądał jak ozdoba. Na rynku mamy wiele propozycji tych elementów, dzięki którym prysznic, a tym samym cała łazienka będą wyglądały wyjątkowo. Różne kolory, wzory, kołnierze, a nawet podświetlenie sprawią, że Twój prysznic nabierze zupełnie innego wymiaru. Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego na temat odpływów liniowych oraz ich funkcji.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Nowoczesne łazienki charakteryzują na ogół prysznice bez brodzika. Ich zaletą jest przede wszystkim bardzo elegancki, minimalistyczny wygląd oraz wygoda, szczególnie dla osób starszych i schorowanych, którym trudno byłoby wyjść z brodzika. Montując taki prysznic, należy pamiętać o odpowiednim odpływie liniowym, o którym dowiesz się wszystkiego z naszego artykułu. Zapraszamy!

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Remontując łazienkę, często zastanawiamy się jaki odpływ liniowy do niej wybrać, w ścianie czy w podłodze. Najtańsze z tej serii odpływów to żeliwne kratki, które jednak w kwestii estetyki pozostawiają wiele do życzenia. Obecnie producenci oferują rozmaite rozwiązania w tym zakresie, w różnych kolorach oraz o wielu funkcjach. Dowiedz się więcej na temat odpływów liniowych z naszego artykułu.