Filtruj (3 products)

Cena

345,00 zł - 495,00 zł

Ubikacje i toalety Deante

(3 produktów)
i

Funkcjonalna toaleta wymaga doboru armatury odpowiedniego rodzaju, dopasowanej do potrzeb klienta. Marka Deante jest jednym z producentów dostarczających kompleksowych rozwiązań w tym zakresie. W sklepie 123lazienkiapl posiadamy szeroki wybór produktów Deante przeznaczonych do toalet.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

Miski sedesowe, pisuary czy bidety oraz deski sedesowe to elementy niezbędne gdy wyposażamy ubikacje i toalety. Deante ma w swoim asortymencie wszystkie z wymienionych produktów. W asortymencie dominują miski i pisuary, a także bidety wiszące, wykonane z odpornej na żółknięcie ceramiki sanitarnej. Uwagę zwraca niebanalny design, eleganckie zaokrąglone linie wprowadzają do pomieszczenia niezwykłą harmonię. W ofercie Deante znajdują się też deski wolnoopadające wykonane z antybakteryjnego, opdornego na zarysowania Duroplastu. Możemy wybrać deskę owalną pełną lub niepełną - otwartą w przedniej części. Rozwiązanie to ułatwia korzystanie z WC osobom niepełnosprawnym. Oprócz tego w ofercie dla ubikacji i toalet Deante ma także zestawy łączące miski ustępowe z pasującymi do nich deskami sedesowymi.

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Czym wyróżnia się stojący zestaw kompaktowy WC? Jego cena jest przeważnie niższa od kompletów, przygotowanych do zabudowy podtynkowej, ale klienci chętnie sięgają po nowoczesne systemy z miską montowaną na ścianie łazienki. Czy współczesny kompakt WC jest godnym zainteresowania, nowoczesnym i oszczędnym w użytkowaniu urządzeniem?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Dostępne na rynku armatury łazienkowej, stelaże do zabudowy podtynkowej WC są obecnie wyposażone w urządzenia umożliwiające bezpośrednie połączenie ich z wentylacją. Niezwykle istotne odprowadzenie zanieczyszczonego powietrza odbywa się szybko i sprawnie, pozostawiając odświeżoną łazienkę.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Podczas remontu łazienki, często zastanawiamy się nad wymianą sprzętu na nowoczesny i ekonomiczny. Takie urządzenia proponują nam producenci armatury łazienkowej i są wśród nich również miski WC, stale unowocześniane i ulepszane, sprawdź, która z nich sprawdzi się w Twojej łazience!