Ubikacje i toalety Duravit

(338 produktów)
i

Kompleksowe wyposażenie łazienki lub ubikacji to przede wszystkim starannie dobrane misy, bidety, deski, spłuczki czy pisuary. Warto zatem poświęcić kilka chwil na wybór odpowiedniego wyposażenia, które posłuży przez kilka następnych lat.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

Ubikacje i toalety to miejsca, w których idealnie sprawdzą się dopracowane w każdym calu produkty wyposażenia od marki Duravit. W ramach starannie wyselekcjonowanego asortymentu znajdziesz bidety wiszące lub stojące, których miejsce i estetykę możesz dopasować do preferowanego stylu wnętrzarskiego. W przypadku tej niemieckiej marki możesz wybierać względem ekonomicznej wersji produktu, jak również modeli wzbogaconych o powłokę WonderGliss, dzięki której na powierzchni nie osadzają się zanieczyszczenia i brud a sam proces czyszczenia jest niezwykle prosty. Podczas codziennego użytkowania zarówno mis WC, bidetów, jak i pisuarów z pewnością zostaną przez Ciebie docenione walory użytej do produkcji, wysokiej jakości ceramiki. Modele dostępne są w różnych wymiarach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz produkt, który idealnie zapełni nawet niewielką przestrzeń użytkową. Nowoczesnego kształtu, rozwoju technologii i ponadprzeciętnej estetyki możesz dopatrywać się również w deskach od marki Duravit. Postaw na elegancję i ponadczasowość w najlepszym wydaniu!

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Poznaj różne wersje misek WC, stosowanych do tradycyjnych zestawów kompaktowych ze spłuczką. Nowoczesne i ulepszone kształty, nie tylko ułatwią utrzymanie urządzenia w czystości, ale też pozwolą na zaoszczędzenie wody podczas standardowego spłukiwania. Wybierz odpowiedni model dla Twojej łazienki.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Stelaż podtynkowy przeznaczony do WC jest obecnie jednym z najczęściej stosowanych form toalety w domowych łazienkach. Poznaj systemy bezpośredniego podłączenia do wentylacji, które sprawnie i szybko odsysają zanieczyszczone powietrze, pozostawiając je czyste i odświeżone.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Miski WC można obecnie, w łatwy sposób zamontować na ścianie. Łatwiejsze sprzątanie podłogi i estetyczny wygląd są niewątpliwymi zaletami takiego rozwiązania, lecz nadal dużym zainteresowaniem cieszą się stojące zestawy kompaktowe do WC, które w nowoczesnej wersji są także znacznie oszczędniejsze w użytkowaniu, aniżeli te sprzed lat.