Miski Wc wiszące Duravit

(4 produktów)
i

Przy wyborze miski WC warto zastanowić się nad szeregiem parametrów i zastosowanych w produkcie wykończeniach. Skorzystaj z doradztwa naszych specjalistów, którzy z chęcią podpowiedzą, którą misę wybrać, by przestrzeń była funkcjonalna i estetyczna.

Więcej informacji o Miski Wc wiszące

Proponowane przez nas produkty wyróżniają się niezwykłą estetyką i wygodą w codziennym użytkowaniu. Bardzo duży zakres rozmiarów wiszących misek WC Duravit gwarantuje dopasowanie produktu do zaaranżowanej przestrzeni i osobistych upodobań kupującego. Musisz wiedzieć, że każdy produkt został utrzymany w klasycznej białej kolorystyce. Skąd taka decyzja? Niemiecka marka ogromną wagę przykłada do uniwersalności swoich produktów, a dzięki zastosowaniu bieli każdy klient ma pewność, że wisząca miska WC Duravit idealnie będzie pasować do pozostałych zastosowanych we wnętrzu elementów. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na model z kołnierzem lub bez. Wersja bez rantu spłukującego, lejowa przystosowana została do korzystania także przez osoby niepełnosprawne. Do pielęgnacji wiszących misek WC od Duravit wystarczy stosować płynne środki czyszczące oraz produkty na bazie kwasku cytrynowego. Jest to możliwe z dwóch względów. Po pierwsze, użyty do produkcji materiał jest wysokiej jakości, a część modeli dodatkowo została wzbogacona o powierzchnię WonderGliss, która skutecznie zapobiega przyleganiu do mis brudu i zanieczyszczeń.

Miski Wc wiszące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Decydując się na funkcjonalną miskę WC, wybierasz armaturę, która jest stylowa oraz niezwykle komfortowa. To połączenie dwóch najważniejszych cech, jakie musi spełniać tego rodzaju wyposażenie. Jak znaleźć funkcjonalną miskę WC dla siebie? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Dowiedz się więcej na ten temat.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Miski WC dostępne w ofercie wielu różnych producentów dzielą się na dwa podstawowe typy: wiszące oraz stojące. Czy wiesz, jaki rodzaj będzie lepszy dla Ciebie i dlaczego? Postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie na naszym blogu. Przeczytaj artykuł, aby następnie znaleźć odpowiednią armaturę dla siebie.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Technologia ciągle się rozwija, dlatego dostępne na rynku miski WC mogą oferować niezwykle wysoki komfort, połączony z funkcjonalnością. Gdy przyjrzysz się bliżej ofercie poszczególnych producentów, to spostrzeżesz, że wiele modeli misek zapewnia oszczędność wody, czy gwarantuje ponadprzeciętną trwałość.