Umywalki Duravit

(679 produktów)
i

Jednym z elementów decydujących o ostatecznym designie łazienki jest zamontowana umywalka. Jeśli szukasz różnorodności pod względem funkcjonalności, kształtu oraz zastosowanego materiału, to konieczne poznaj ofertę umywalek Duravit.

Więcej informacji o Umywalki

Jeśli szukasz modelu umywalki, który wzbogaci zaaranżowaną przez Ciebie przestrzeń, to jesteś we właściwym miejscu. W sklepie 123lazienka.pl znajdziesz same wyselekcjonowane modele bazujące na akrylu sanitarnym lub ceramice. Część umywalek Duravit dodatkowo wzbogacona została o powierzchnię WonderGliss, która zapewnia mniejsze przyleganie cząsteczek brudu i zanieczyszczeń do powierzchni umywalki. Akryl sanitarny dzięki temu, że ma gładką, błyszczącą powierzchnię, również jest łatwy w utrzymaniu w czystości oraz uniwersalny pod względem aranżacyjnym. W zależności od modelu, na jaki się zdecydujesz możesz wybrać spośród umywalek klasycznych, meblowych, wpuszczanych, nablatowych, podblatowych, z blatem, półblatowe, a także podwójne, które z pewnością sprawdzą się w mieszkaniach, w których mieszka więcej kobiet lub w łazienkach hotelowych. Każda z nich będzie dominować we wnętrzu, tworząc niecodzienną przestrzeń.

Umywalki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Stworzenie aranżacji wnętrz małej łazienki nie jest łatwym zadaniem. Wiele osób zastanawia się, jak umieścić w niej najważniejszą armaturę łazienkową, tak by pomieszczenie było komfortowe i praktyczne. Jednym z najważniejszych elementów tego pomieszczenia, jest umywalka. Jak umieścić ją w łazience o małym metrażu, by pomieszczenie prezentowało się stylowo, a jednocześnie dawało pełną wygodę z korzystania.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa jest doskonałym uzupełnieniem każdej nowoczesnej i eleganckiej łazienki. To ekskluzywny model umywalki, który dodaje niepowtarzalnego charakteru każdej  łazience. Chcąc nieco odmienić wygląd tego pomieszczenia, warto zdecydować się właśnie na ten model.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Zaprojektowanie łazienki marzeń nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza dla osób, które nie mają w tym doświadczenia. Podczas tego zadania warto pamiętać o najważniejszych punktach salonu łazienkowego. Jednym z nich jest oczywiście umywalka. Na rynku znajduje się wiele różnych modeli pod względem kształtu i rozmiaru. Przekonaj się, jakie mają zastosowanie.