Blaty Elita

(2 produktów)
i

Blat to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience. Może on tworzyć jedną całość wraz z umywalką lub stanowić dla niej podporę. Doskonale sprawdza się do przechowywania kosmetyków i innych używanych każdego dnia akcesoriów. Bogaty wybór blatów znaleźć można w naszym sklepie 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Blaty

W naszej ofercie znaleźć można między innymi blaty ELITA dostępne w wielu różnych rozmiarach. Coś dla siebie znajdą tu zarówno właściciele małych łazienek, jak i osoby dysponujące przestronnymi pokojami kąpielowymi. Do wyboru oferujemy modele białe oraz utrzymane w odcieniach brązu, co pozwala na dopasowanie ich do stylu, w jakim została zaaranżowana łazienka. Produkty marki są objęte 2-letnią gwarancją producenta. Wybierając blat do łazienki, szczególną uwagę zwrócić należy na materiał jego wykonania. Do produkcji blatów wykorzystuje się między innymi gatunki polskich drzew takich, jak dąb, jesion, wiąz oraz buk oraz gatunki egzotyczne - merbau, tek lub palisander. Alternatywę dla nich stanowić mogą blaty fornirowane.

Blaty - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Remont łazienki wiąże się z wieszaniem i montowaniem szafek łazienkowych. Jeśli jeszcze nie wybrałeś swojej szafki narożnej, zapoznaj się z tym artykułem. W tym wpisie przedstawiamy różnorodne propozycje na szafki narożne, dzięki czemu będzie Ci łatwiej podjąć decyzję odnośnie modelu szafek, który zamontujesz w łazience.

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Czy niebawem czeka Cię remont łazienki, a Ty nadal nie wiesz, jakie są rodzaje szafek łazienkowych? W takim wypadku koniecznie wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z tym artykułem. W tym wpisie obszernie przedstawiamy tematykę rodzajów szafek łazienkowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remontowanie łazienki nie należy do codziennych czynności, dlatego większość osób obawia się tego procesu. Zapewniamy jednak, że niepotrzebnie! Zapoznaj się z treścią naszego artykułu i dowiedz się, dlaczego nie warto bać się remontu. Przeprowadzimy Cię przez komplet najważniejszych informacji, dzięki którym lepiej przygotujesz się do wykańczania łazienki.