Meble łazienkowe - akcesoria Elita

(1 produkt)
i

Aby korzystanie z mebli łazienkowych było w pełni funkcjonalne, warto wyposażyć je w stosowne akcesoria. Bogaty ich wybór znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl w kategorii meble łazienkowe - akcesoria ELITA.

Więcej informacji o Meble łazienkowe - akcesoria

Znaleźć można tu między innymi praktyczną podporę blatu wykonaną z wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia stali chromowanej. Produkt ten z powodzeniem pełnić może również funkcję wieszaka na ręczniki. Podpora dostępna jest w kilku różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie bez względu na dostępną przestrzeń. Kolejną grupę produktów z tej kategorii stanowią nogi do mebli. Przykładem może być model w kolorze czarnym o matowym wykończeniu, który jest kompatybilny z szafką podumywalkową Futuris. Produkt ten został wyprodukowany z trwałego metalu. Jego wysokość to 45,7 centymetra. Nasz sklep oferuje również kosz uchylny przeznaczony do zamontowania w komodzie Aqua Line 35 i słupku Aqua Line 35. Ma on wymiary 26x45x30 centymetrów.

Meble łazienkowe - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Czy wiesz o tym, że tak popularne w ostatnim czasie szafki narożne dostępne są w bardzo wielu zróżnicowanych stylach? Producenci oferują tego rodzaju meble, prześcigając się we wdrażaniu nowych rozwiązań i wprowadzaniu unikalnego designu. Dzięki temu klienci mogą wybrać model dopasowany do aranżacji swojej łazienki.

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Szafki łazienkowe to niezwykle obszerny temat. Postanowiliśmy go omówić, specjalnie dla naszych czytelników. Na naszym blogu dowiesz się, jaki model najlepiej wybrać, czym różnią się od siebie poszczególne meble oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie. Przygotowaliśmy serię niezwykle przydatnych informacji!

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz, aby Twoja nowa łazienka była stylowa i niepowtarzalna? W takim razie dowiedz się więcej na ten temat w naszym artykule, który przygotowaliśmy z myślą właśnie o Tobie. Wyjaśniamy, co najbardziej wpływa na design łazienki oraz przypominamy, że wygląd to nie wszystko. Liczy się też funkcjonalność!