Baterie Ferro

(37 produktów)
i

Ferro baterie - Dobrze dobrana bateria to element, który niejednokrotnie definiuje charakter pomieszczenia. Jeśli zatem zależy Ci na modnej i funkcjonalnej kuchni oraz łazience, to koniecznie poznaj nasze starannie wyselekcjonowane propozycje od marki Ferro.

Więcej informacji o Baterie

Ferro - Baterie do kuchni i łazienki

Zarówno łazienka, jak i kuchnia to pomieszczenia, w których szczególną uwagę podczas aranżacji należy zwrócić na zachowanie funkcjonalności i wygody. W większości umywalek i zlewozmywaków na rynku przygotowany jest już otwór na baterię stojącą, jeśli takiego nie ma, możesz zaplanować baterię ścienną. W naszym sklepie masz nieograniczone możliwości. W przypadku kuchni posiadamy baterie kuchenne o klasycznym kształcie, z długim wylewem lub takie, wzbogacone o wyciągany natrysk. W ramach tego typu produktów możesz spersonalizować wyrób pod względem koloru, ilości uchwytów mieszalniczych czy metody montażu. Obok baterii kuchennych z pewnością w każdym wnętrzu niezbędna będzie bateria umywalkowa ze stałą lub ruchomą wylewką oraz wannowo - prysznicowa. Tu również masz ogromne pole wyboru łącznie z modelami termostatycznymi, które zadbają o bezpieczeństwo najmłodszych. Dla bardziej wyrafinowanych wnętrz przygotowaliśmy baterie bidetowe pozwalające na zachowanie higieny po skorzystaniu z toalety oraz coraz częściej doceniane baterie podtynkowe. Pamiętaj, że montaż baterii podtynkowych zarówno wannowo - prysznicowych, jak i prysznicowych, musisz uwzględnić jeszcze przed wykonaniem ostatecznych prac we wnętrzu. W razie potrzeby w sklepie 123lazienka.pl zamówisz również wymienne wylewki oraz akcesoria do baterii Ferro. Zapraszamy!

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Stworzenie wymarzonej aranżacji łazienki to wcale nie takie proste zadanie. Należy dobrać zarówno solidne i funkcjonalne urządzenia sanitarne, jak i pozostałe elementy wyposażenia. Do najważniejszych akcesoriów niewątpliwie zaliczają się baterie. Odpowiadają one za prawidłową obsługę kranu. Nowoczesne modele wyposażone są w praktyczne rozwiązania gwarantujące wygodę użytkowania.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

W każdej funkcjonalnej łazience powinny się znaleźć zarówno solidne urządzenia sanitarne, jak i odpowiednio dobrane dodatki, które zwiększą wygodę użytkowania. Obecnie na rynku dostępne są nowoczesne akcesoria do baterii umożliwiające prawidłowe działanie i komfortowe korzystanie z kranu. Wśród nich dostępne są przełączniki, uchwyty czy zawory.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie stworzyć funkcjonalną aranżację łazienki. Odpowiadają one za regulację temperatury wody, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo oraz wygodę korzystania z urządzeń sanitarnych. To połączenie estetycznego designu z solidną konstrukcją. Do wyboru są modele nawannowe i prysznicowe.