Baterie - akcesoria Ferro

(8 produktów)
i

Wybór wysokiej klasy baterii do zlewu lub umywalki to bardzo ważny etap decydujący o estetyce wnętrza. Jeśli jednak zależy Ci także na jego funkcjonalności, koniecznie sprawdź proponowane przez nas akcesoria do baterii od Ferro.

Więcej informacji o Baterie - akcesoria

Wybierając armaturę łazienkową, z pewnością kierujesz się jest estetyką, stylem i dominującym kolorem, tak, aby całość idealnie komponowała się z pozostałymi elementami znajdującymi się we wnętrzu. Chcąc jednak zadbać o funkcjonalność urządzenia musisz wybrać dobrej jakości akcesoria do baterii. W sklepie 123lazienka.pl znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne; zaczynając od klucza serwisowego, a kończąc na maskownicach do boxów. Zadbaliśmy o to, by każdy klient znalazł tu coś dla siebie. Jeśli posiadasz bezdotykową baterię, możesz u nas kupić pilota sterującego, który pozwoli Ci w pełni korzystać z wyposażenia łazienkowego. Oprócz klasycznych funkcji, takich jak powrót do ustawień fabrycznych, tymczasowe wyłączenie czy blokada przed kolejnym użyciem, możesz również liczyć na opóźnienie wyłączenia także zaworów pisuarowych oraz zabezpieczenie przed długotrwałym wypływem wody. Wybierając baterie z pewnością przydadzą Ci się zestawy montażowe, węże, zaślepki czy przełączniki. Wszystkie te produkty kupisz w naszym sklepie. Akcesoria do baterii Ferro to także długo spełniające swoją funkcję pokrętła zarówno w wersji jednouchwytowej, jak i dwuuchwytowej z kompletem zaślepek. Jeśli zależy Ci na usprawnieniu pracy w kuchni, postaw na długi regulator strumienia, dzięki którym wszystkie produkty będą czyste, a co za tym idzie i zdrowe.

Baterie - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Ważnym elementem każdej nowoczesnej łazienki są odpowiednio dopasowane dodatki do urządzeń sanitarnych. Do takich elementów wyposażenia zaliczają się nowoczesne baterie odpowiadające za prawidłowe działanie i wygodne użytkowanie kranu. Poza estetycznym wyglądem charakteryzują się solidną konstrukcją oraz innowacyjnymi technologiami.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Nowoczesna aranżacja łazienki składa się z kilku istotnych elementów. Duże znaczenie ma stylowe wykończenie, ale też solidne wyposażenie zapewniające komfortowe warunki w pomieszczeniu. Do tego typu elementów zaliczyć można akcesoria do baterii, w tym uchwyty, zawory i przełączniki. Gwarantują one prawidłowe działanie urządzeń sanitarnych.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Poszukując funkcjonalnych elementów wyposażenia do nowoczesnej łazienki warto zdecydować się na baterie termostatyczne. To innowacyjne rozwiązanie zwiększające wygodę korzystania z urządzeń sanitarnych, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas codziennej higieny.