Baterie umywalkowe Ferro

(7 produktów)
i

Szukasz sposobu, dzięki któremu Twoja łazienka zyska na atrakcyjności i funkcjonalności? Polecamy zatem Twojej uwadze wysokiej jakości baterie umywalkowe pochodzące z kolekcji lidera w branży, marki Ferro. Poznaj wszystkie nasze propozycje.

Więcej informacji o Baterie umywalkowe

Pierwszym produktem, który musisz wybrać zaraz po umywalce, jest bateria. Wybór wbrew pozorom nie jest łatwy, szczególnie w obliczu tak wielu możliwości, jakie przygotowała dla Ciebie marka Ferro. Polecamy zacząć od określenia preferowanej dominującej kolorystyki. Posiadamy modele zarówno czarne, białe, jak i chromowane. Co więcej, proponowane wzory zaprojektowano z uwzględnieniem ponadprzeciętnej estetyki i funkcjonalności. Jeśli z zaaranżowanej przestrzeni będą korzystać dzieci lub osoby starsze rozważ możliwość wyboru modelu z termostatem. Tego typu produkt sprawi, że wydostająca się woda, będzie miała optymalną temperaturę bez względu na spadki ciśnienia wody. W konsekwencji dziecko będzie mogło korzystać z łazienki samodzielnie bez nadzoru dorosłego. Proponowane przez nas modele występują w najpopularniejszych formach: jednouchwytowe, dwuuchwytowe oraz bezdotykowe, a także o różnej wysokości. Możesz wybrać klasyczną baterię umywalkową Ferro, model z przyłączem natrysku, jak również zachowane w wysokiej formie baterie z regulatorem strumienia. Pamiętaj, że każda zakupiona w naszym sklepie bateria umywalkowa jest objęta gwarancją producenta, jakim jest Ferro. Liczyć możesz nawet na 25 lat zabezpieczenia!

Baterie umywalkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Termostat, perlator, ceramiczna głowica - ilość wariantów i dostępnych funkcji nie kończy się na podanych przykładach. Nic więc dziwnego, że wybór odpowiedniej baterii może być dla wielu osób nie lada problemem. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów? Czy warto inwestować w dodatkowe funkcje? Odpowiedź znajdziesz w artykule!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Bateria już wybrana, ale to tylko połowa sukcesu - aby zapewnić jej długie i prawidłowe funkcjonowanie warto zadbać też o odpowiednio dobrane akcesoria do baterii, które znacznie podniosą komfort codziennej kąpieli. Półki, uchwyty, przełączniki czy wieszaki to tylko niektóre z praktycznych elementów, w które warto zainwestować!

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Budowa i funkcjonowania baterii termostatycznej to tylko kilka informacji, które należy poznać przed udaniem się na zakupy - poszukując idealnych rozwiązań do łazienki warto też poczytać o zaletach i wadach wybranego sprzętu. Bateria z termostatem to doskonały przykład na to, że każde rozwiązanie ma swoich zwolenników i przeciwników.