Baterie wannowo - prysznicowe Ferro

(31 produktów)
i

Zakup dobrej wanny to połowa sukcesu. Istotnymi elementami są również baterie, na przykład wannowo - prysznicowe, dostępne w naszym sklepie. Sprawdź nasze niecodzienne propozycje - zapraszamy.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Specjalnie dla najbardziej wymagających klientów, dla których wanna lub prysznic to za mało, przygotowaliśmy wysokiej jakości baterie wannowo - prysznicowe od doskonale znanej na całym świecie marki Ferro. Poszczególne modele różnią się sposobem wykończenia i zastosowanymi rozwiązaniami, dzięki czemu bez problemu znajdziesz produkt najbardziej optymalny. Jednym z częściej wybieranych modeli jest bateria z natryskiem z ruchomą wylewką oraz dwuuchwytowym mieszalnikiem w klasycznym chromowanym kolorze. Równie ciekawą propozycją jest nowoczesny model z przełącznikiem wanna/natrysk, dzięki któremu to Ty zdecydujesz którą formę relaksu i pielęgnacji preferujesz w konkretnym dniu. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy ogromną ilość modeli, zarówno w dobrze Ci znanych opływowych kształtach, jak i kanciastych, wpisujących się w nowoczesne wnętrza. Pamiętaj, że oprócz baterii wannowo - prysznicowych, posiadamy także inne propozycje od marki Ferro.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Wybór odpowiedniej baterii łazienkowej niejednego przyprawia o ból głowy - sytuacji nie ułatwiają nawet znani producenci armatury, którzy oferują swoim przyszłym klientom szeroki wybór produktów inspirowanych najnowszymi trendami. Jaki model baterii sprawdzi się w Twojej łazience? Czy lepiej inwestować w design czy dodatkowe funkcje? Tego dowiesz się z artykułu!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Łazienka to pomieszczenie, w którym każdy domownik chce czuć się pewnie i komfortowo. Wpływ na dobre samopoczucie mają również pozornie niewielkie elementy, takie jak akcesoria do baterii, które znacznie podnoszą komfort codziennej toalety, wpływają na bezpieczeństwo korzystania z baterii i stanową stylowe uzupełnienie całej aranżacji.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria z termostatem to przykład na to, jak nowoczesne technologie połączyć ze stylowym designem - na rynku nie brakuje bowiem tego typu rozwiązań, po które coraz częściej sięgają osoby w różnym wieku. Jak zbudowana jest bateria termostatyczna? Na jakiej zasadzie działa termostat? Jakie są jej zalety? Znamy odpowiedzi na wszystkie te pytania!