Brodziki Ferro

(3 produktów)
i

Konwencjonalny prysznic z brodzikiem to najczęściej wybierane wyposażenie łazienki. Klienci cenią go za estetykę i łatwość w utrzymaniu w czystości. Jeśli i Ty chcesz się cieszyć z takich wartości, koniecznie sprawdź przygotowane propozycje brodzików od Ferro.

Więcej informacji o Brodziki

Stal emaliowana należy do głównych materiałów, z których wykonuje się wyposażenie sanitarne. Jest ona ceniona za wytrzymałość i estetykę. Brodzik Ferro wykonany ze stali charakteryzuje się również dużą odpornością na działanie środków chemicznych, dzięki czemu można go pielęgnować specjalistycznymi preparatami. Dodatkowo nie trzeba obawiać się o komfort cieplny, gdyż producent zadbał i o niego. Proponowane w naszym sklepie modele występują w kilku najpopularniejszych wymiarach i białej kolorystyce, która pozwoli dostosować brodzik do możliwości powierzchniowych i upodobań aranżacyjnych użytkowników łazienki. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze brodzika oferowanego przez Ferro, skorzystaj z doradztwa naszych pracowników.

Brodziki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Brodzik głęboki lepiej sprawdzi się w łazience użytkowanej przez małe dzieci, zaś płytki będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem w mieszkaniach starszych osób - wybierając idealny model warto więc kierować się nie tylko stylem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Na rynku znajdziesz brodziki płytkie i głębokie dostępne w wielu różnych wariantach. Który z nich najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience?

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Odpływ liniowy to praktyczne i szalenie stylowe rozwiązanie, które szczególnie docenią posiadacze niewielkich łazienek - brak tradycyjnego brodzika sprawia, że pomieszczenie realnie i optycznie się powiększa. Montaż odpływu liniowego nie zawsze jednak jest możliwy - więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Brodzik głęboki czy płytki? A może klasyczny w kształcie prostokąta? Wśród dostępnych na rynku modeli z pewnością każdy znajdzie taki, który najlepiej spełni jego oczekiwania. Czym różnią się poszczególne modele? Tego wszystkiego dowiesz się z artykułu!