Odpływy liniowe i syfony Ferro

(23 produktów)
i

Aranżacja wnętrza łazienkowego to nie tylko estetyczne, pięknie wykonane urządzenia sanitarne i armatura. Równie ważny jest wybór wysokiej klasy asortymentu tj. odpływy liniowe i syfony. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Więcej informacji o Odpływy liniowe i syfony

Firma Ferro od lat zajmuje pozycję lidera w branży armatury sanitarnej, instalacyjnej oraz techniki grzewczej. Dzięki temu marka oprócz tradycyjnych wanien czy brodzików oferuje odpływy liniowe, które będą niezastąpione, jeśli chcesz zrezygnować z tradycyjnego prysznica. Poszczególne modele różnią się między sobą głównie długością i przepustowością. Tym samym możesz wybrać krótszy model z zintegrowanym stalowym syfonem z otworem rewizyjnym oraz korkiem rewizyjnym, dzięki któremu dodatkowo zyskasz łatwy dostęp do syfonu lub ręcznie szlifowany model nieco dłuższy wyposażony w kołnierz hydroizolacyjny i przeznaczony do montażu pod płytkę. W zależności od wybranego modelu możesz postawić na mniejszą lub większą przepustowość wody. Najbardziej popularne są odpływy liniowe Ferro o przepustowości 25 i 58 l/min. Ciekawą propozycją jest również odpływ ścienny z maskownicą polerowaną i dedykowany pod niską głębokość zabudowy na poziomie 58 mm. Należy pamiętać, że dzięki montażowi odpływu liniowego rezygnujesz z konwencjonalnego brodzika, który dla osób starszych, schorowanych czy niepełnosprawnych jest ogromną barierą. Jest to zatem rozwiązanie idealne do każdego wnętrza. W sklepie 123lazienka.pl zaopatrzysz się także w wysokiej jakości stalowe kratki odpływowe czy syfony pralkowe, które znajdą również zastosowanie w przypadku zmywarek. W każdym momencie możesz skontaktować się z działem obsługi klienta naszego sklepu, zapraszamy!

Odpływy liniowe i syfony - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Decydując się na montaż kabiny prysznicowej bez brodzika, trzeba mieć świadomość, że będzie ona wymagała zamontowania odpływu liniowego. Ponieważ na tej konkretnej półce znajduje się bardzo wiele, różnych elementów, trzeba dobrze się zastanowić, czego nam tak naprawdę potrzeba. Różne długości, kolory oraz dodatkowe gadżety, jak np. oświetlenie sprawiają, że wybór może okazać się trudny. Dowiedz się zatem więcej o odpływach liniowych z naszego artykułu.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Długość odpływu liniowego w prysznicu bez brodzika wbrew pozorom ma bardzo duże znaczenie. Po pierwsze musi być odpowiednio dopasowana do wielkości prysznica, po drugie zbyt długa nie będzie estetycznie wyglądać. Oprócz długości warto dobrze przemyśleć kolor naszego odpływu. Pełni on nie tylko swoją rolę odpływową, ale również dekoracyjną. Poznaj bliżej tajniki odpływów liniowych z naszym artykułem.

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Odpływy liniowe to nowoczesne rozwiązania dedykowane prysznicom bez brodzika. Ich estetyka oraz funkcjonalność nie mają sobie równych. Można je montować w ścianie lub podłodze. Wiele tych produktów, zostało również wyposażone w dodatkowe atrakcje, jak na przykład podświetlenie. Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się wszystkiego na temat odpływów liniowych.