Prysznice Ferro

(94 produktów)
i

Prysznic przez jednych kochany za wygodę, oszczędność i szybkość kąpieli przez innych wybierany z uwagi na konieczność aranżacyjną małego pomieszczenia. Bez względu na pobudki u nas znajdziesz najlepsze propozycje na rynku.

Więcej informacji o Prysznice

Wybór prysznica to wbrew pozorom nie lada wyzwanie. Należy przede wszystkim wziąć pod uwagę ustawność pomieszczenia, dostępny metraż oraz przeznaczony na przedsięwzięcie budżet. W naszym sklepie znajdziesz wszelkie niezbędne elementy do montażu prysznica w zróżnicowanej, atrakcyjnej cenie. W bogatym asortymencie przygotowaliśmy wiele estetycznych i funkcjonalnych słuchawek prysznicowych, zarówno w klasycznym okrągłym kształcie, jak i w nowoczesnym tonie bazującym na kwadracie i prostokącie. W zależności od wybranego modelu możesz również liczyć na odmienne odczucia generowane przez poszczególne typy strumieni. Możesz wziąć pod uwagę klasyczny strumień deszczowy, dzięki któremu prysznic będzie przyjemny i orzeźwiający, rozluźniający mięśnie strumień masujący lub mieszany. Proponowane przez nas słuchawki do pryszniców Ferro to także system łatwego usuwania kamienia wapiennego FerroEasyClean oraz w części modeli funkcja ograniczająca wypływ wody o 50%. Ciekawym rozwiązaniem jest również montaż deszczownicy w opływowym lub kanciastym kształcie, która zapewni komfortową kąpiel oraz pozwoli na stylowe wykończenie wnętrza łazienki. Dbając o estetykę wnętrza, warto zwrócić dodatkową uwagę na uchwyty prysznicowe i drążki, które podobnie jak słuchawki zostały utrzymane w chromowanym wykończeniu. Dla wymagających klientów, którzy lubią pakiety z wszelkimi niezbędnymi elementami, przygotowaliśmy praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe np. z baterią w kolorze chrom. W sklepie 123lazienka.pl w ramach akcesoriów do prysznica Ferro kupisz również dysze boczne, przyłącza kątowe, oraz panele prysznicowe. Poznaj cały nasz asortyment!

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Kabiny prysznicowe są popularne ze względu na swoją funkcjonalność oraz oferowaną wygodę. Czy znasz wszystkie rodzaje tego typu armatury? Jeżeli masz w planach zakup nowego modelu, to warto dowiedzieć się więcej na ten temat. Zapraszamy na naszego bloga!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Zadbaj o swoją kabinę prysznicową w odpowiedni sposób. Właściwa pielęgnacja armatury sprawi, że wyposażenie będzie bezawaryjnie działać przez długi czas. Dodatkowo zaprezentuje się od najlepszej strony. Poznaj ciekawe i skuteczne sposoby na czyszczenie kabin prysznicowych!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Czy wiesz, jak wygląda idealny zestaw prysznicowy, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania? Postanowiliśmy przygotować tego typu armaturę natryskową, aby sprostać wymaganiom najbardziej wybrednych osób. Poznaj naszą propozycję bliżej! Może wykorzystasz ją w swojej łazience?