Zestawy prysznicowe Ferro

(4 produktów)
i

Wybór odpowiedniego natrysku to nie lada wyzwanie. Jeśli nie chcesz skompletować każdego elementu z osobna, postaw na proponowane przez markę Ferro zestawy prysznicowe. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Więcej informacji o Zestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe Ferro to kategoria produktów przygotowanych z myślą o najbardziej wymagających klientach. W komplecie znajdują się wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym w krótkim czasie dokonasz montażu. Znajdziesz w nim drążek metalowy przesuwny, regulowany rozstaw uchwytów, który daje Ci możliwość montażu w istniejących otworach w ścianie, wąż natryskowy, wąż podłączeniowy oraz przełącznik metalowy z wkładką ceramiczną. Ciekawym rozwiązaniem jest również dołączona w niektórych modelach płaska półka na kosmetyki z regulacją mocowania. Wszystkie nasze propozycje dostępne są w najbardziej popularnych kolorach, czyli chrom lub antyczny brąz. Rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę, jest zestaw prysznicowy Ferro z termostatem. Tego typu bateria pozwoli zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych, niwelując ryzyko poparzenia się. Pamiętaj, że propozycje tego producenta wzbogacone są o Easy Clean System, czyli system łatwego usuwania kamienia wapiennego z deszczowni. Jesteśmy przekonani, że to udogodnienie będziesz doceniać przez długie lata.

Zestawy prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Wybierając kabinę prysznicową poza kształtem, który nas interesuje, warto zastanowić się, jakie drzwi powinna posiadać, aby swobodnie można było wejść do kabiny? Rodzaj drzwi powinniśmy dobrać do ilości miejsca, które mamy do dyspozycji. Do wyboru mamy kilka typów kabin.

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Kabina prysznicowa – elegancka, subtelna i estetyczna – tak się prezentuje tuż po zakupie. Jednak czy tak będzie zawsze? Wszystko uzależnione jest od naszej pielęgnacji. Jeśli czyszczenie będzie odbywać się regularnie, to nasza kabina może tak się prezentować. A czy Ty masz już wybrany sposób? Jeśli nie, to zajrzyj do naszego poradnika, na pewno wybierzesz coś dla siebie!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Dobrze wybrany zestaw prysznicowy będzie sprawiał nam dużo przyjemności i relaksu podczas kąpieli. Dlatego przed zakupem warto zainwestować również w panel prysznicowy, wyposażony w ważne dla nas tryby i funkcje. Sprawdź, co proponuje Ci rynek i w co warto zainwestować.