Kuchnia Franke

(19 produktów)
i

Kuchnia to niezwykle ważne pomieszczenie w każdym domu. To właśnie tutaj gotujemy i spożywamy posiłki wspólnie z naszymi bliskimi. Warto zadbać o to, by znajdujące się w domowej kuchni produkty były zarówno estetyczne, jak i w pełni funkcjonalne. Wszystkie te wymogi spełniają produkty znanej marki FRANKE.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Kuchnia

W kategorii kuchnia FRANKE znaleźć można między innymi różnego rodzaju zlewozmywaki. Dostępne tu produkty różnią się od siebie zarówno wielkością, jak i kształtem czy materiałem wykonania. Do wyboru są między innymi zlewy stalowe oraz granitowe. W kategorii tej znaleźć można również bogaty wybór baterii - zarówno klasycznych, o chromowanym wykończeniu, jak i w kolorze białym czy czarnym, które doskonale prezentować będą się w minimalistycznych kuchniach. Na uwagę zasługują w szczególności modele z praktyczną, wysuwaną wylewką. W asortymencie marki FRANKE znaleźć można również efektowne i niezwykle praktyczne dozowniki płynu do mycia naczyń, pojemniki i sortowniki na odpady, deski kuchenne czy rozdrabniacze do odpadów.

Kuchnia - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Decydując się na remont, warto przeanalizować plan działania i zadbać o wszystkie istotne szczegóły. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że całe to wielkie przedsięwzięcie zakończy się sukcesem. Z precyzją należy zadbać również o pozornie błahe sprawy, żeby zniwelować ryzyko nieprzyjemnych sytuacji.

Który producent najlepszy?

Który producent najlepszy?

Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej powinien być przemyślany tak, aby model sprostał wszystkim wymaganiom. Ważne, aby prysznic miał wszystkie pożądane przez nas cechy i idealnie wpasował się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza. Warto więc zapoznać się z ofertami polskich i zagranicznych producentów.

W jaki sposób oszczędzać wodę i być eko?

W jaki sposób oszczędzać wodę i być eko?

Jeśli pragniesz zadbać o naszą planetę, zainteresowanie ekologią to bardzo ważny krok. Wielu producentów, wychodząc naprzeciw świadomym konsumentom, tworzy produkty, które pozwalają na ochronę środowiska, dzięki możliwości oszczędzania wody. Sprawdź, co zrobić, by być bardziej eko.