Rozdrabniacze do odpadów Franke

(0 produktów)
i

Jedną z grup produktów dostępnych w asortymencie naszego sklepu internetowego 123lazienka.pl są rozdrabniacze do odpadów FRANKE. Dzięki tym urządzeniom możliwe staje się pozbycie resztek po posiłkach i uchronienie się przed nieprzyjemnymi zapachami. Są one niezwykle łatwe w obsłudze.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Rozdrabniacze do odpadów

Rozdrabniacze do odpadów FRANKE wyposażone są w silnik z magnesami trwałymi, który w przeciwieństwie do jego wersji indukcyjnej gwarantuje maksymalną moc pracy bezpośrednio po jego uruchomieniu. Zapewnia to ekspresowe mielenie oraz możliwość redukcji ilości zużywanej energii. Komora i tarcza mieląca rozdrabniacza wykonane zostały z trwałej, odpornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej. Zastosowana tu technologia Bio Shield skutecznie zapobiega powstawaniu przykrych zapachów i rozwoju bakterii. System Torque Master zapewnia natomiast szybkie mielenie odpadów w połączeniu ze zredukowanymi wibracjami. Warto tu również wspomnieć o wyjmowanej osłonie przeciwodpryskowej, dzięki której czyszczenie urządzenia jest niezwykle szybkie i proste.

Rozdrabniacze do odpadów - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont to w zależności od potrzeb całkowita zmiana wnętrza łazienki lub jedynie odświeżenie jej wyglądu. Bez względu jednak na rodzaj wykonywanych prac każdemu kojarzy się on raczej z koniecznością sprzątania i długimi pracami niż z przyjemnością. Wystarczy jednak jedynie kilka zmian, aby odczarować złą aurę remontów.

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Piękne otoczenie to niezwykle istotna kwestia, która wpływa na samopoczucie, przebywających w nim osób. Warto o tym pamiętać, dobierając akcesoria do łazienek. Chcąc uzyskać najlepszy efekt, należy postawić na akcesoria nie tylko funkcjonalne, ale i ładne i dopasowane stylistycznie do całej aranżacji.

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Współczesne łazienki znacznie odbiegają od tych, które mieliśmy okazję oglądać jeszcze do niedawna w domach naszych babć, a nawet mam. Obecnie pomieszczenia te zachwycają swoimi stylowymi aranżacjami, a także funkcjonalnością zastosowanych w nich rozwiązań, które odpowiadają w 100% na potrzeby domowników i ich gości.