Zlewy granitowe Franke

(17 produktów)
i

Zlewozmywak stanowi niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Doskonale sprawdza się zarówno podczas mycia naczyń, jak i gotowania. Produkty tego typu mogą się od siebie różnić między innymi materiałem wykonania. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się modele marmurowe i granitowe.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Zlewy granitowe

Zlewy granitowe FRANKE są produktami, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Do wyboru oferujemy modele czarne, szare, białe oraz brązowe. Mogą mieć one kształt kwadratowy, prostokątny, owalny czy okrągły. Do zalet granitowych zlewozmywaków zaliczyć można między innymi efektowny, a jednocześnie ponadczasowy wygląd. Sprawia to, że doskonale prezentować będą się w każdej kuchni bez względu na styl, w jakim została ona urządzona. Granitowe blaty doskonale znoszą działanie zarówno wszelkiego rodzaju środków chemicznych, jak i wysokich czy niskich temperatur. Do ich atutów zaliczyć można także odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Zlewy granitowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

O czym warto pamiętać, planując remont domowej łazienki? Najważniejszymi jego etapami są: stworzenie budżetu, zapoznanie się z cenami artykułów budowlanych, znalezienie solidnej ekipy budowlanej, przygotowanie pomieszczenia przy pomocy specjalnych folii i taśm oraz posprzątanie po zakończonych pracach.

Który producent najlepszy?

Który producent najlepszy?

Czym powinna charakteryzować się idealna kabina prysznicowa? Warto, aby wykonana była ona z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów i charakteryzowała się estetycznym wyglądem. Wymogi te spełniają produkty renomowanych firm, takich jak Koło, Besco, Rea, Mexen czy Sanplast.

W jaki sposób oszczędzać wodę i być eko?

W jaki sposób oszczędzać wodę i być eko?

Jak ograniczyć zużycie wody w łazience i obniżyć rachunki za wodę? Pomogą w tym specjalne baterie ekologiczne. Warto, aby wyposażone były one w praktyczne elementy, takie jak ogranicznik przepływu oraz temperatury wody, a także przyciski Eco i Quick-Stop. Podpowiadamy, jak wybrać idealną baterię tego typu, która posłuży przez długi czas.