Umywalki i zlewy Franke

(16 produktów)
i

Odpowiednio dobrana umywalka czy zlew to nie wszystko. By mogły one funkcjonować w sposób prawidłowy, należy zaopatrzyć się w szereg dedykowanych im akcesoriów. Bogaty ich wybór znaleźć można w ofercie marki FRANKE. Jej produkty dostępne są na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Umywalki i zlewy

Jednym z najbardziej praktycznych akcesoriów do umywalek i zlewów FRANKE są wkładki ociekowe, które doskonale sprawdzą się podczas odsączania wszelkiego rodzaju produktów spożywczych. Kluczową kwestią jest tutaj odpowiednie dopasowanie ich do kształtu umywalki. W ofercie marki FRANKE znaleźć można modele zarówno kwadratowe, jak i prostokątne czy owalne. Wykonane są one z wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej. W kategorii tej dostępne są także różnego rodzaju zestawy odpływowe kompatybilne z poszczególnymi modelami umywalek i zlewozmywaków z oferty FRANKE. Równie praktyczne są syfony oraz przedłużki. Na każdy z dostępnych tu produktów udzielana jest 2-letnia gwarancja producenta. Decydując się na ich zakup, możemy mieć pewność, że posłużą nam one przez długi czas.

Umywalki i zlewy - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Czym powinna charakteryzować się idealna umywalka do małej łazienki? W pomieszczeniach o ograniczonym metrażu doskonale sprawdzać będą się modele podwieszane lub wpuszczane w blat. Poszczególne umywalki tego typu różnić mogą się od siebie między innymi wymiarami oraz kształtem.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa to ciekawa alternatywa dla stojących czy podwieszanych modeli. Do jej produkcji wykorzystuje się różnego rodzaju materiały, takie jak szkło, ceramika czy konglomerat. Umywalki nablatowe mają rozmaite kształty: kwadratowe, prostokątne, okrągłe, owalne bądź nieregularne.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Poszczególne umywalki różnić mogą się od siebie wieloma parametrami. Jednym z nich jest kształt. Szukając klasycznej, ponadczasowej umywalki, warto postawić na model okrągły. Umywalki prostokątne najlepiej prezentować będą się natomiast w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach. Kolejna ciekawa propozycja to modele podwójne.