Baterie bidetowe Grohe

(17 produktów)
i

Bateria bidetowa Grohe to niezbędny element, w jaki musisz się zaopatrzyć, jeśli w Twojej łazience zaprojektowano wiszący lub stojący bidet. Zadbaj o higienę i modne wykończenie swojej przestrzeni. Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjną cenę.

Więcej informacji o Baterie bidetowe

Bateria bidetowa Grohe to coraz częściej wybierany element dopełnienia nowoczesnej, funkcjonalnej łazienki. Przez wiele lat bidety zarezerwowane były jedynie do przestrzeni publicznych, dziś możemy zauważyć wzmożone zainteresowanie bidetami i bateriami bidetowymi Grohe wśród wymagających indywidualnych klientów, którzy w swoim mieszkaniu stawiają na luksus i wygodę. Nasi klienci wybierający baterię bidetową od Grohe mogą liczyć na prostą, bezproblemową instalację dzięki wyposażeniu baterii w system Grohe QuickFix Plus. To jednak nie koniec zastosowanych nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Producent zadbał także o wygodę w czasie użytkowania baterii. Grohe SilkMove, bo to o nim mowa, pozwala na płynne regulowanie strumienia przepływu i ogranicznika temperatury. Grohe StarLight to z kolei powłoka, jaką możesz dostrzec w produktach tej marki, która odpowiedzialna jest za utrzymanie nieskazitelnej czystości, wykorzystywana także w przypadku baterii bidetowych Grohe.

Baterie bidetowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Poznaj kilka ciekawych informacji na temat baterii łazienkowych, a uda Ci się znaleźć model idealnie dopasowany do Twoich wymagań oraz upodobań. Pamiętaj, że armatura tego typu musi zapewnić maksymalną wygodę, ale przy tym powinna swoją stylistyką wpisać się w charakter wnętrza.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Czy wiesz jakie akcesoria możesz wykorzystać w obrębie prywatnej łazienki? Odpowiednia aranżacja przestrzeni pozwoli Ci zwiększyć poziom komfortu. Co więcej, stylowe akcesoria pozytywnie wpłyną na stylistykę pomieszczenia. Dowiedz się więcej na ten temat, przygotowaliśmy serię ciekawych informacji.

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Czy wiesz, że bidet znacznie wpływa na ergonomię łazienki? Jest to armatura, dzięki której możesz zadbać o swoją higienę w stu procentach, w dowolnym momencie. Aktualnie oferta producentów składa się z bidetów o różnej charakterystyce. Zwróć uwagę na kilka ważnych elementów i wybierz właściwy dla siebie.