Baterie wannowo - prysznicowe Grohe

(153 produktów)
i

Jeśli poszukujesz armatury łazienkowej, która służyć Ci będzie przez długie lata oraz jednocześnie będzie zachwycać estetyką i nieskazitelnym designem, to koniecznie postaw na baterie wannowo - prysznicowe od renomowanej marki Grohe.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

W ramach szerokiego asortymentu dostępnego na 123lazienka.pl, znajdziesz wysokiej jakości baterie wannowo - prysznicowe, których piękno i wyjątkowość to zasługa projektantów marki Grohe. Jedną z baterii, które cieszą się szczególnym zainteresowanie, jest zabudowana w ścianie jednouchwytowa bateria wannowa utrzymana w klasycznej chromowanej stylistyce. Model, jak większość propozycji od Grohe, wyposażony został w regulowany ogranicznik Grohe StarLight oraz automatyczny przełącznik wanna/prysznic. Dzięki minimalistycznej formie bateria pasować będzie do każdego wnętrza, zarówno tego urządzonego w klasycznym, jak i nowoczesnym tonie. Równie ciekawym rozwiązaniem jest bateria wannowo - prysznicowa Grohe wyposażona w prostokątną słuchawkę prysznicową, która wnosi do pomieszczenia praktycyzm, estetykę i nutkę wyrafinowanego charakteru. Wszystkie propozycje utrzymane zostały w uniwersalnej, chromowanej kolorystyce i wygodnej w użyciu formie.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Łazienka to pomieszczenie, w którym każdy z nas spędza sporo czasu w ciągu dnia, dlatego tak ważne jest by wszystkie znajdujące się w niej sprzęty były nie tylko stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne. Wybierając idealną baterię również powinniśmy kierować się tą zasadą, jednak wiele osób w dalszym ciągu ma problem ze znalezieniem odpowiedniego modelu.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Wybór baterii to jedno - urządzając łazienkę należy również pamiętać o odpowiednio dopasowanych do niej akcesoriach, takich jak dodatkowe półki czy uchwyty. Pozornie niewielkie elementy mają bowiem ogromne znaczenie - nie tylko stanowią stylowy dodatek, ale również w dużej mierze są odpowiedzialne za komfort i wygodę podczas codziennej kąpieli.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Wybór odpowiedniej baterii to wcale nie jest taka prosta sprawa - coraz więcej osób sięga jednak coraz częściej po modele wyposażone w termostat, który umożliwia precyzyjną regulację temperatury wody i bezpieczne korzystanie z baterii. Przed podjęciem decyzji warto poznać budowę i zasady funkcjonowania baterii termostatycznej.